Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Zanim jednak rozpakujemy prezenty spod choinki, możemy liczyć na firmy bukmacherskie, które przygotowały wiele atrakcji, żeby nam ten czas oczekiwania umilić.

Świąteczne atrakcje w LvBET!
Świąteczne atrakcje w LvBET!

Kalendarze adwentowe kojarzą nam się przede wszystkim z czasami dzieciństwa, ale od kilku już lat stały się też stałym elementem oferty świątecznej legalnych bukmacherów w Polsce.

Napisać, że wpisały się w naszą tradycję jak karp czy barszcz z uszkami, to byłaby przesada, ale wielu uczestników zakładów sportowych nie potrafi już sobie wyobrazić grudniowego obstawiania bez takiej akcji specjalnej.

Na przeciw amatorom takich atrakcji wychodzi m.in. bukmacher LvBET, który już 1 grudnia startuje ze swoim kalendarzem adwentowym, oferując swoim klientom moc niespodzianek aż do Wigilii Bożego Narodzenia.

Grudniowa oferta skierowana jest do wszystkich graczy opisywanego bukmachera, więc jeśli jeszcze nie masz konta, a chciałbyś z niej skorzystać, to pamiętaj, że możesz się zarejestrować na oficjalnej stronie internetowej (link na końcu tekstu).

Na co możesz liczyć w okresie promocyjnym? Tak naprawdę to trudno powiedzieć, bo wszystko trzymane jest w tajemnicy. Wiemy tylko tyle, że gracze otrzymają szansę na osiągnięcie większych wygrany oraz że akcji obejmie nie tylko zakłady piłkarskie, ale też inne dyscypliny.

Pamiętaj, że codziennie od 1 do 24 grudnia dostępna będzie inne bonus, który będzie aktywny tylko tego konkretnego dnia. Uważaj, żeby nie przegapić żadnego z nich.

Konto w LvBET założysz na oficjalnej stronie internetowej marki
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.