Jedno z ostatnich piątkowych pojedynków podczas Wimbledonu zostanie rozegrane pomiędzy Augerem Aliassime, a Humbertem. Nie da się ukryć, że Auger jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa w tym boju.

Skuteczny typ z Wimbledonu za darmo na dzisiaj

Skuteczny typ z Wimbledonu za darmo na dzisiaj

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest spora, ponieważ Auger obecnie zajmuje dwudziestej pierwsze miejsce, zaś jego rywal sklasyfikowany jest n sześćdziesiątej szóstej lokacie. Warto jest odnotować, że obaj zawodnicy są jeszcze młodzi, a już zajmują wysokie miejsce.

Auger nie ma jeszcze dziewiętnastu lat, a na swoim koncie sporo sukcesów. Poza tym jest to dla niego pierwszy występ w Wimbledonie i na pewno liczy na dobry wynik. Tym bardziej ze we wcześniejszych pojedynkach na tej nawierzchni prezentował się niezwykle dobrze. Ponieważ w Stuttgarcie doszedł do finału, zaś na kortach w Londynie zanotował półfinał, gdzie to ogrywał takich zawodników jak Tsitsipas, Kyrgios czy Dimitrov.

Darmowa gotówka od bukmachera. Kod promocyjny BETONLINE

Podczas tej imprezy potwierdza swoją bardzo dobrą dyspozycję, gdzie to nie ma żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Wygrywa pewnie i przekonująco. Z kwitkiem odbarwił już Moutera oraz Pospisila. Oba te pojedynki wygrał 3-1.

„Auger nie da się ukryć, że jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych problemów z ogrywaniem Humberta” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Humbert owszem łatwo na pewno tutaj się nie podda, ale trudno jest uwierzyć, żeby ten zawodnik był wstanie sprawił większe problemy rywalowi. Na poziomie chllengerów notuje dobre wyniki ale już w turniejach rankingi ATP tak dobrze nie jest. Wystarczy zobaczyć na jego wynik w Antalyi, gdzie to doszedł do drugiej rundy. Wygrał jedynie pojedynek z Dlebonisem, czyli zawodnikiem, który to już można powiedzieć, ze jest na „sportowej emeryturze”.

Darmowy bonus na start od legalnego bukmachera BetClic:

Podczas tego turnieju miał sporo szczęścia, ponieważ w pierwszej rundzie grał z Mognilsem, gdzie to nie był w żadnym wypadku faworytem, ale Francuz musiał skreczował przez odmienioną kontuzję. W drugiej rundzie grał z Pujolem, który to trzeba powiedzieć, że od jakiegoś czasu już nic wybitnego nie pokazuje.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Humbert, który to nie powinien mieć tak naprawdę większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Pod względem możliwości potencjału, czy jakości w grze zdecydowanie przewyższa swojego przeciwnika i to bardzo.

Spotkanie  Auger Aliassime Humbert  można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Auger Aliassime – HumbertAuger Aliassime – 1.51.48TOTALBet