O awans do ćwierćfinału turnieju w Sztokholmie w środę powalczą ze sobą Jannik Sinner i Andy Murray. Przynajmniej dla mnie faworytem tego spotkania jest ten pierwszy zawodnik i to właśnie on powinien wygrać tą rywalizację.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Warto jest na samym początku dodać, że jest to mecz dwójki zawodnikach już z innych epok. Murray co tutaj dużo mówić ma swoje najlepsze laa gry za sobą gry za sobą. Poza tym w ostatnich latach miał też problemy zdrowotne, a one od razu odbiły się na tym, ze znacząco spadł w rankingu.

Sinmner jest to młody zawodnik, ale o ogromnych już umiejętnościach i potencjale. Fakt, że ma zaledwie dwadzieścia lat, a jest już sklasyfikowany na dziesiątej pozycji w rankingu ATP.

Jannik podczas tego turnieju będzie miał niewątpliwie dwie dodatkowe motywacje do dobrego wyniku. PO pierwsze gra z legendą tenisa, wiec z pewnością będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony. Po drugie nie wyszedł mu turnieju w Paryżu, gdzie niespodziewanie odpadł w pierwszej rundzie. A przecież wcześniej prezentował zdecydowanie lepsza dyspozycję, gdzie wygrał turniej w Antwerpii, zaś w Wiedniu doszedł do półfinału!

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Andry co tutaj dużo mówić nie radzi sobie najlepiej. Owszem umiejętności i doświadczenie ma ogromne. Jednak w żądnym wypadku to nie przekład się na osiągane wyniki. Bowiem od ponad miesiąca dalej ten zawodnik niż czwarta runda nie dochodził, a grał w czterech turniejach.

Spotkania Sinner – Murray można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Sinner – Murray11.39STS