Czas na mecze pierwszej rundy turnieju ATP w Sztokholmie Jedno z tych konfrontacji będzie rywalizacja, w której po przeciwnych stronach siatki pojawią się Frances Tiafoe z Eliasem Ymerem. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo z tenisa

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo z tenisa

Na samym wstępie warto jest powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, co zresztą gołym okiem widoczne jest w rankingu. Tiafoe obecnie zajmuje czterdzieste pierwsze miejsce, zaś Elias sklasyfikowany jest na sto sześćdziesiąte siódmej pozycji.

Jeśli idzie io grę na hali to również przemawia za Tiafoe, który nie tylko w obecnym roku, ale i rónież w minionych latach notował lepsze rezultaty niż jego rywal.

Ymer można powiedzieć, że jeśli zobaczymy na jego występy w ostatnich tygodniach to nic wybitego nie pokazał. Radził sobie dosyć przeciętnie. A od ponad półtora miesiąca dalej udało mu się dojść do drugiej rundy challengera na Tenerife!

Fortuna kod promocyjny 2021
Fortuna kod promocyjny 2021

Tiafoe na pewno chce zrewanżować się za ostatni swój występ. Bowiem można powiedzieć, że dosyć niespodziewanie odpadł w pierwszej rundzie w Paryżu. Jednak warto jest zaznaczyć, że w Wiedniu doszedł do finału, gdzie ogrywał takich zawodników, jak chociażby Tsitsipas, Sinner, Schwartzman, czy Lajović.

Reasumując, faworytem tego pojedynku niewątpliwie jest Tiafoe. Jeśli podczas tego starcia nie zlekceważy swojego przeciwnika to powinien ten mecz dosyć pewnie wygrać i to w dwóch setach.

Spotkania Ymer – Tiafoe  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Ymer – Tiafoe21.31STS