Jedno z ostatnich wtorkowych pojedynków we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja Stadio Olimpico di Torino, a tam o kolejne punkty w tym sezonie powalczą ekipy Torino z AS Romą.

Serie A: Torino – Roma: Typy i analiza

Serie A: Torino – Roma: Typy i analiza

Faworytami tego pojedynku niewątpliwie są przyjezdni. Zobacz darmowe propozycje typów na ten mecz.

Darmowe typy bukmacherskie na mecz Torino – AS Roma:

Gospodarze tego spotkania obecny sezon nie mogą uznać za udany. Owszem udało im się wywalczyć trzymanie, ale potencjał, czy też możliwości mają znacznie większe. Chociaż warto jest odnotować, że w pięciu ostatnich meczach wygrali zaledwie raz. Zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie Rzymian, którzy na przestrzeni ostatnich tygodni załapali dobrą formę i wygrywają mecz za meczem. I to właśnie oni powinni dopisać kolejny komplet punktów do swojego konta [aktualny na zwycięstwo Romy wynosi 1.66 u bukmachera STS]. Goście cały czas mają o co walczyć, ponieważ bronią się przed Milanem, aby utrzymać swoje wysokie piąte miejsce na koniec sezonu. Nastroje na pewno w tym zespole są bardzo dobre i będą chcieli teraz potwierdzić swoją klasę.

Drugi typ, który według mnie ma spore szanse powodzenia to over 2.5 bramki [kurs u bukmachera STS na te zdarzenie wynosi 1.55]. Wato jest pochwalić grę Romy w ataku. Rzymianie nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem bramek, które przychodzą dla nich z wielką łatwością. Podczas każdego z ostatnich pięciu meczy trafiali do bramki przeciwników minimum dwa braki. Chociaż z drugiej strony tylko raz zachwali podczas ostatnich pojedynków czyste konto. Torino natomiast pomimo, że radzi sobie słabo w tym sezonie. To jednak udaje im się pokonać bramkarza rywali. Podczas ostatnich pięciu konfrontacji tylko raz nie trafili do bramki przeciwników.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Transmisja meczu Torino – AS Roma online za darmo:

Warto jest mieć na uwadze, że dostępny jest darmowy stream meczu pomiędzy Torino z AS Romą w internecie. Wystarczy wejść na stronę meczyki.net.pl i włączyć transmisje tego pojedynku. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 21:45.

MeczTypKursBukmacher
Torino – Roma21.66STS
Torino – Romaover 2.51.55STS