Jesteś na początku swojej przygody z zakładami sportowymi i zastanawiasz się jak możesz zwiększyć swój budżet na grę? Jedną z opcji jest skorzystanie z bonusu na start. Taką promocję dla swoich graczy przygotował TOTALbet!

TOTALbet z ofertą powitalną
TOTALbet z ofertą powitalną

Totalbet oferta bonusów i promocji

Co do zaoferowania ma ten legalny bukmacher internetowy? TOTALbet oferuje dla nowych graczy między innymi bonus 100% od pierwszej wpłaty. W ten sposób można uzyskać nawet dodatkowe 500 PLN na grę. To oczywiście kwota maksymalna, jaką można uzyskać w ramach tej promocji. Można oczywiście wpłacić mniej, wtedy bonus będzie dwukrotną równowartością wpłaconego depozytu.

Co trzeba zrobić, żeby sięgnąć po ten bonus na start? Po pierwsze i najważniejsze musisz wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.totalbet.pl, dzięki któremu otworzysz konto w zakładach bukmacherskich TOTALbet. Nie jest to skomplikowane i zajmuje zaledwie parę minut.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Dodatkowe korzyści w Totalbet

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty, której wartość zostanie podwojona aż do kwoty 500 PLN w ramach opisywanej akcji promocyjnej. Dostęp do tych dodatkowych środków otrzymamy po postawieniu z salda głównego dwóch różnych kuponów o kursie minimalnym 2,00. Muszą one zostać postawione za stawkę równą pierwszemu depozytowi.

Po spełnieniu tego warunku będziemy mogli wykorzystać przyznany bonus na zakłady sportowe w Totalbet. Premia 100% do 500 PLN przed wypłatą musi zostać sześciokrotnie obrócona na kuponach złożonych z  co najmniej trzech typów o kursie minimalnym 1,20. Kurs całego kuponu nie może być mniejszy niż 2,00.

Promocje bukmacherskie mają to do siebie, że nie trwają wiecznie. Nigdy nie możemy być pewni, kiedy dobiegną końca. Z tego powodu zawsze warto sprawdzić na oficjalnym portalu bukmachera.

Strona internetowa firmy bukmacherskiej Totalbet to też miejsce, gdzie możesz założyć konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Cała procedura nie jest skomplikowana i zajmuje raptem kilka chwil. Na Stronie bukmachera TotalBet  znajdziesz też zawsze aktualne informacje o dostępnych darmowych bonusach.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.