Jesteś na początku swojej przygody z zakładami sportowymi i zastanawiasz się jak możesz zwiększyć swój budżet na grę? Jedną z opcji jest skorzystanie z bonusu na start. Taką promocję dla swoich graczy przygotował TOTALbet!

TOTALbet z ofertą powitalną
TOTALbet z ofertą powitalną

Totalbet oferta bonusów i promocji

Co do zaoferowania ma ten legalny bukmacher? TOTALbet oferuje dla nowych graczy między innymi bonus 100% od pierwszej wpłaty. W ten sposób można uzyskać nawet dodatkowe 500 PLN na grę. To oczywiście kwota maksymalna, jaką można uzyskać w ramach tej promocji.

Co trzeba zrobić, żeby sięgnąć po ten bonus na start? Po pierwsze i najważniejsze musisz wypełnić formularz rejestracyjny, dzięki któremu otworzysz konto w TOTALbet. Nie jest to skomplikowane i zajmuje zaledwie parę minut.

sts freebet
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty, której wartość zostanie podwojona aż do kwoty 500 PLN w ramach opisywanej akcji promocyjnej. Dostęp do tych dodatkowych środków otrzymamy po postawieniu z salda głównego dwóch różnych kuponów o kursie minimalnym 2,00. Muszą one zostać postawione za stawkę równą pierwszemu depozytowi.

Po spełnieniu tego warunku będziemy mogli wykorzystać przyznany bonus na zakłady sportowe w Totalbet. Premia 100% do 500 PLN przed wypłatą musi zostać sześciokrotnie obrócona na kuponach złożonych z  co najmniej trzech typów o kursie minimalnym 1,20. Kurs całego kuponu nie może być mniejszy niż 2,00.

Promocje bukmacherskie mają to do siebie, że nie trwają wiecznie. Nigdy nie możemy być pewni, kiedy dobiegną końca. Z tego powodu zawsze warto sprawdzić na oficjalnym portalu bukmachera.

Strona internetowa firmy bukmacherskiej to też miejsce, gdzie możesz założyć konto, jeśli go jeszcze nie posiadasz. Cała procedura nie jest skomplikowana i zajmuje raptem kilka chwil. Na Stronie bukmachera TotalBet  znajdziesz też zawsze aktualne informacje o dostępnych darmowych bonusach.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

TOTALbet z ofertą powitalną
5 (100%) 2 votes