Jesteśmy już na półmetku zmagań w Turnieju Czterech Skoczni, ale wciąż nie jest za późno, żeby skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez TOTALbet!

TOTALbet z premią na skoki narciarskie!
TOTALbet z premią na skoki narciarskie!

Na czym polega tytułowa promocja? Wystarczy postawić cztery nieidentyczne kupony na zmagania w ramach Turnieju Czterech Skoczni, a legalny bukmacher TOTALbet przyzna nam bonus w wysokości aż 50 PLN!!!

By tak się stało trzeba oczywiście spełnić jeszcze kilka szczegółowych warunków oferty specjalnej. Oto one:

  • stawka minimalna każdego kuponu to 25 PLN
  • kurs minimalny zakładu 2,00
  • typy wyłącznie z oferty na Turniej Czterech Skoczni

Po zagraniu czterech promocyjnych kuponów gracz musi jeszcze zgłosić chęć otrzymania swoistej premii. Należy to zrobić poprzez wysłanie e-maila pod adres znajdujący się w regulaminie oferty specjalnej.

Otrzymane środki, zanim możliwa będzie ich wypłata na konto bankowe, podlegają obrotowi w zakładach sportowych. Wymagane jest postawienie kuponów o kursie minimalnym 2,00 za trzykrotność bonusu.
Każdy z tych zakładów musi się składać z co najmniej trzech różnych zdarzeń. Kurs minimalny typu nie może być mniejszy niż 1,20.

Z opisywanej promocji mogą skorzystać oczywiście tylko klienci marki TOTALbet. Nie masz jeszcze konta? Założysz jest na oficjalnej stronie internetowej opisywanej firmy bukmacherskiej.

Podczas zakładania nowego konta, każda osoba jest uprawniona do skorzystania z oferty powitalnej legalnego bukmachera. W jej skład wchodzi między innymi freebet o wartości 25 PLN.

Tu założysz konto i poznasz szczegóły oferty – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.