Bukmacher Totalbet dokonuje zwrotu stawki za zawarty kupon w niedzielę 28 kwietnia na zmagania z angielskiej Premier League.

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Zwrot połowy stawki za przegrany kupon

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej akcji promocyjnej nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym i podstawowym jest zawarcie kuponu w niedzielę 28 kwietnia, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z angielskiej Premier League.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

A n pewno jest z czego wybierać, ponieważ dojdzie chociażby do hitu kolejki, czyli konfrontacji pomiędzy Manchesterem United, a Chelsea.

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji, a do tego jego kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher Totalbet dokona zwrotu połowy stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Bonus trafi bezpośrednio na konto główne, a to sprawia, że nie trzeba go obracać. Lecz ta akcja promocyjna dotyczy jedynie pierwszego kupony, który spełnia warunki tej promocji.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.