Można śmiało powiedzieć, że najciekawsze niedzielne spotkanie w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Tottenhamem z Leicester. Pierwszy gwizdek sędziego tego starcia zaplanowano na godzinę 15:15.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Owszem podczas tej rywalizacji zmierzą się dwie czołowe drużyny w lidze, które na pewno mają szanse, jak widać na TOP 4. Mało tego, Tottenham przez wiele osób uważany jest za głównego faworyta do zdobycia Mistrzostwa Anglii.

Jednak znając Mourinho i styl Tottenhamu od dłuższego czasu przebieg tej rywalizacji nie jest trudny do przewidzenia. Koguty z pewnością będą tutaj nastawieni na defensywę. Koguty większością piłkarzy się bronią, są w dodaktu bardzo solidni w tym elemencie. Nie popełniają żadnych błędów. Jednak to wszystko przekłada się na ofensywę, gdzie stwarzają sobie niewiele okazji do strzelania bramki i jest to bardzo widoczne podczas każdego starcia.

Fortuna kod promocyjny 2020

Lisy natomiast dobrze znają wagę tego meczu. Poza tym potencjał gospodarzy jest spory. To wszystko sprawia, że na pewno Lisy nie będą chcieli „złapać” się w żadną „pułapkę” gospodarzy. Dodać też trzeba, że piłkarze Leicester na wyjazdach grają dosyć słabo i to w każdym elemencie, gdzie mają ogromne problemy. Trudno spodziewać się tutaj nagłej poprawy w ich grze.

Reasumując, nieznacznymi faworytami tego meczu na pewno są gospodarze. Jednak trzeba podkreślić, że trudno spodziewać się tutaj porywającego widowiska. Będą to „szachy piłkarskie’ niż ofensywna piłka.

Spotkanie Tottenham – Leicester można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tottenham – LeicesterBTTS – NIE2.22Fortuna
Tottenham – Leicesterunder 2.52.05Fortuna