W trakcie trwania Australian Open 2019 gracze zarejestrowani w LV BET mają okazję do wzięcia udziału w turnieju z nagrodą główną w wysokości 2000 PLN!

Turniej bukmacherski w LV BET. 2000 PLN do wygrania!
Turniej bukmacherski w LV BET. 2000 PLN do wygrania!

Liga typerów na tenis

Promocja obowiązuje w dniach 14 stycznia – 27 stycznia. Nie trzeba się do niej zapisywać, jednak brane są pod uwagę tylko kupony ze stawką powyżej 10 PLN i typami na Australian Open 2019.

W ramach oferty prowadzony jest specjalny ranking turniejowy, gdzie podsumowywana jest aktywność uczestników. Zarówno za wygrane, jak i przegrane kupony odbiera się punkty pozwalające na walkę o lokaty w rankingu.

LV BET udostępnił oficjalną formulę, według której liczone będą „oczka” uczestników. Przedstawia się ona następująco:

• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Promocje bukmacherskie i kod bonusowy

Gracze mogą w tenisowej promocji LV BET otrzymać nawet 2000 PLN. Dokładnie tyle przewidziano za zajęcie pierwszego miejsca, czyli dla najlepszego tenisowego typera. Najniższa z nagród to natomiast 80 PLN.

Jeżeli dwóch graczy będzie miało na koncie taką samą liczbę punktów, bezpośrednią rywalizację wygra ten, któremu uda się postawić więcej zwycięskich kuponów!

Zakłady stawiane w punktach stacjonarnych nie są brane pod uwagę, co oznacza, że wymagane jest w promocji konto internetowe. Nie powinno to jednak stanowić żadnego problemu, ponieważ rejestracja online w LV BET trwa maksymalnie kilka minut!

Przypominamy, że obecnie można przy zakładaniu profilu gracza wykorzystać LV BET kod promocyjny. Wpisujemy go w odpowiednie miejsce i gotowe!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.