We wtorek 10 marca zostanie rozegrane zaległe spotkanie w LaLidze, a tam dojdzie do pojedynku pomiędzy Eibarem z Realem Sociedad. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 20:00. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są przyjezdni, którzy nie powinni przegrać tego meczu.

Eibar – Real Sociedad: Typ i analiza

Eibar – Real Sociedad: Typ i analiza

Gospodarze obecnie zajmują szesnaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu siedmiu punktów. Daje im to przewagę zaledwie dwóch oczek nad strefą spadkową. W dużo lepszym położeniu znajduje się ekipa gości, która sklasyfikowana jest na szóstej pozycji mając czterdzieści trzy „oczka”.

Patrząc na obecną dyspozycję to również przemawia ona za przyjezdnymi. Piłkarze Realu wygrali trzy z czterech pojedynków. W tym samym okresie piłkarze Eibaru zanotowali odmienną tendencję, czyli jedną wygraną i trzy porażki.

Nie da się ukryć, że dużo lepszym zespołem są goście, którzy nie tylko prezentują lepszą dyspozycję od swoich przeciwników, ale również posiadają znaczenie większy potencjał” – pisze typer portalu typydnia.pl

Ekipa Eibaru na pewno będzie chciała wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, ponieważ podczas ostatnich pojedynków prezentowali się całkiem dobrze. Jednak nie będzie to bardzo ciężkie do osiągnięcia.

Fortuna kod promocyjny 2020

Bowiem nie licząc tego, że Real przegrał z Barceloną to we wcześniejszych meczach radził sobie dużo lepiej. Pod względem kadrowym również znacznie lepiej to wszystko wygląda po stronie gości, którzy w swoich szeregach posiadają takich zawodników jak Jose, Portu, Oyarzabal, czy Issak, a każdego z nich stać jest na zdobycie przynajmniej jednego punktu w tym meczu. Patrząc na gospodarzy to jedynie Orallena prezentuje równy poziom.

Można być pewnym, że gospodarze będą chcieli sprawić problem wyżej notowanym rywalom i wykorzystać atut gry na własnym obiekcie ale nie da się ukryć, ze większy potencjał możliwości i jakość w grze mają przyjezdni.

Spotkanie Eibar – Real Sociedad można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Eibar – Real Sociedadover 1.51.34BetClic