Przed nami ostatnie spotkania fazy grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2019/20. Jedno z środowych potyczek zostanie rozegrane na Allianz Arena, gdzie to Bayern Monachium podejmie Tottenham.

Bayern Monachium – Tottenham: Typ i analiza

Bayern Monachium – Tottenham: Typ i analiza

Owszem rezultat tego spotkania nic nie zmienia w grupie B. Bowiem Bayern zakończy zmagania na pierwszej pozycji zaś Koguty na drugiej. Jednak trzeba przyznać, że zespół z Premier League będzie chciał zaprezentować się z znacznie lepszej strony niż miało to miejsce w pierwszym pojedynku, gdzie przegrali, aż 2-7.

Jednak od pierwszego meczu pomiędzy tymi zespołami można powiedzieć, że sporo się zmieniło w obu ekipach. Bowiem zarówno w Bayernie jak i Tottenhamie doszło do zmiany trenerów!

Obie drużyny nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem bramek. Zarówno Bayern jak i Tottenham potrafi grać dobrze w ofensywie i strzelać bramki. To wszystko sprawia, że bramki powinny paść z jednej jak i drugiej strony” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Bawarczycy na pewno chcą zaprezentować się z dobrej strony w tym pojedynku. Przede wszystkim będą chcieli dobić się za przeciętne występy w Bundeslidze. Potencjał gospodarze posiadają i to bardzo duży. Jednak trzeba też podkreślić, że nie jest on wykorzystywany do końca w tym sezonie.

Na pewno gospodarze liczą na Lewego, który jet liderem tego zespołu. Poza tym szanse na grę od pierwszej minuty powinni otrzymać jeszcze Coman, Persić, czy też Coutinho.

darmowy kod promocyjny BetClic

Z drugiej strony Koguty po przejściu przez Mourinho nie mają najmniejszych problemów ze strzeleniem bramek. Warto jest podkreślić, że w czterech z pięciu ostatnich starć strzelali minimum po dwie bramki! Ciężko też uwierzyć, żeby Bawarczycy zachowali czyste konto. Bowiem po kilku dobrych występach w obronie znowu zaczęli stracić gole.

Po przejściu Tottenhamu przez Mourinho znowu gra bardzo dobrze Kane, który strzela jak na zawołanie. W ostatnim pojedynku ten zawodnik strzelił dwie bramki. Poza tym od pierwszej minuty powinni zagrać Son, Ali, czy Eriksen, których również stać spokojnie na strzelenie gola w tym starciu.

Reasumując, pierwszy mecz zakończyć się sensacyjnym wynikiem. Takie rezultat trudno spodziewać się podczas tego starcia. Jednak można być pewnym, że bramki powinny paść z jednej jak i drugiej strony.

MeczTypKursBukmacher
Bayern Monachium – TottenhamBTTS1,55Fortuna
Bayern Monachium – Tottenhampowyżej 3 bramek1.53LvBet