Jedno z sobotnich spotkań podczas eliminacja do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej będzie to rywalizacja pomiędzy Włochami, a Grecja. Ten mecz ma tylko jednego faworyta są im gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Włochy – Grecja: Typ i analiza

Włochy – Grecja: Typ i analiza

Włosi aktualni są liderem swojej grupy z kompletem osiemnastu punktów. I tym samym są na dobrej drodze, żeby wywalczyć sobie awans do finałów. Zdecydowanie gorzej wiedzie się ekipie Greckiej, która mając zaledwie pięć punktów wyprzedza tylko Liechtenstein.

Do gry gospodarzy tego spotkania nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Włosi grają kapitalnie. W ostatniej kolejce nie mieli łatwego rywala, bo mierzyli się z wiceliderem swojej grupy i to na wyjeździe z Finami, a mimo to wygrali 2-1.

Włosi zaczęli grać ofensywnie i zdaje to egzamin. Podczas każdego z ostatnich pięciu pojedynków strzelali co najmniej po dwie bramki. Ne ma się czemu dziwić jak ma się w kadrze takich zawodników jak Chiesa, Beltti, Berratiti, Berella czy Joringho.

Włosi podczas tego spotkania nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Jeśli zagrają na swoim poziomie to powinni pewnie pokonać rywala” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Grecy słynęli w poprzednich latach z solidnej gry w defensywie. Jednak mimo, ze swoją grę nadal opierają na obronie to w żadnym elemencie nie jest ona zbyt solidna. Tracą regularnie duża ilość bramek i przez to przegrają spotkania, ponieważ nie są wstanie tego nadrobić w ofensywie.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

Włosi również i dzisiaj nie powinni mieć najmniejszych problemów ze strzeleniem bramki. Bowiem od swoich rywali są znacznie mocniejszym zespołem i powinnien to być widoczne podczas tej rywalizacji.

Spotkanie Włochy – Grecja można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Grecja1 i over 1.51.35STS
Włochy – Grecja Włochy – 11.60 STS