Jedno z ciekawszych piątkowych pojedynków podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 odbędzie się na Arena Najtonala w Bukareszcie, gdzie to Rumuni zmierza się z Szwecją.

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

W nieco lepszej sytuacji przed tym pojedynkiem są gospodarze, którzy zajmują drugie miejsce w grupie F mając piętnaście punktów. Jedno oczko mniej co ciekawie mają Rumuni, którzy z pewnością będą chcieli wygrać ten mecz.

Bowiem to właśnie Rumuni z Szwedami stoczą walkę o drugie miejsce, które daje bezpośredni awans na EURO, ponieważ pierwsza lokata zapewniona jest już Hiszpanom.

Rumuni grając na własnym obiekcie zanotowali dwie wygrane, a także po jednym razem remisowali oraz przegrali. Co ciekawe taki są bilans mają Szwedzi podczas pojedynków wyjazdowych.

Spotkanie pomiędzy Rumunią, a Szwecją zapowiada się emocjonująco. Waga meczu jest spora, a poza tym obie drużyny są wstanie strzelać bramki, ale i je tracić” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Nie da się ukryć, że jeśli gospodarze myśląc o bezpośrednim awanse do Mistrzostw Europy 2020 to te spotkanie muszą wygrać, ponieważ nawet podział punków da dużo lepszą sytuację Szwedom przed ostatnim meczem. Tym bardziej, że Rumuni w ostatniej kolejce grają z Hiszpanią, gdzie to o punkty na pewno nie będzie łatwo.

Rumuni do tej pory regularnie strzelali bramki w meczach u siebie, a poza tym mają kim straszyć swoich rywali. Przede wszystkim Coman na lewej stronie jest wstanie sporo namieszać rywalom. A przecież nie można zapominać jeszcze o takich piłkarzach jak Daec, Hagi czy Puscas, którzy również są wstanie zagrozić defensywę rywali.

Szwedzi podczas tych eliminacji nie strzelili jednie bramek w meczach wyjazdowych Hiszpanom. Natomiast w pozostałych potyczkach było już zdecydowanie lepiej, ponieważ Norwegom strzelili dwa gole. Zaś Malcie i wsypom Owczym po cztery. Poza tym posiadają w swojej kadrze ciekawych piłkarzy jak: Berg, Larsson, Eldal czy Forsberg, którzy są stanie namieszać defensywie rywali.

betclic kod promocyjny

Z pewnością Szwedzi za wszelką cenę będą chcieli zdobyć minimum jedne punkt, ale z drugiej strony dobrze wiedzą, że nie mogą się cofnąć i bronić dostępu do swojej bramki, bo to może przynieść odmienny skutek.

Reasumując, zapowiada się pojedynek walki, w którym to emocji można być pewnym, że nie zabraknie już od pierwszej minuty. Przede wszystkim Rumuni skupią się na wygraniu tego meczu, a to sprawia, że sytuacji bramkowych jak i samych bramek nie powinno brakować.

Spotkanie z eliminacji Mistrzostw Europy można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Rumunia – Szwecjaover 2.51.66STS