Ostatnie spotkanie drugiej rundy jakie zostanie rozegrane w piątek 15 stycznia będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Khachanov z Millmanem. Nie da się ukryć, że faworytem tego meczu jest ten pierwszy zawodnik i to właśnie Karen powinien awansować do ćwierćfinału tej imprezy.

Typy z turnieju ATP Auckland

Typy z turnieju ATP Auckland

Khachanov to obecnie szesnasta rakieta męskiego tenisa. Millman natomiast jest sklasyfikowany na czterdziestej siódmej pozycji. Obaj w tym roku radzą sobie całkiem dobrze, gdzie wygrywają swoje mecze.

Jednak znacznie większe wrażenie na sobie pozostawił Khachanov, który to wygrywał regularnie swój mecze w ATP Cup. Na pięć starć przegrał zaledwie jedno. Milman w ATP Cup wygrał dwa swoje mecze w rozgrywkach ATP Cup.

Poza tym John występował w pierwszej rundzie tego turnieju. Jednak trzeba podkreślić, że nie zagrał jakiegoś porywającego spotkania. Owszem udało się mu wygrać spotkanie w dwóch setach z Mmohem, ale obie partie były bardzo zacięte. Kończyły się rezultaty 7-6 oraz 6-4.

BetClic darmowy kod promocyjny

Khachanov na hardzie czuje się zdecydowanie lepiej od swojego rywala. Osiaga tam swoje najlepsze rezultaty i z pewnością będzie chciał również potwierdzić swoją klasę w tym spotkaniu. Nie da się ukryć, że jego największym atutem jest serwis. Rosjanin potrafi grać siłowo i podczas wymian „powinnien” rozrzucać rywala.

Milman gra przed własną publicznością i na pewno liczy na sprawienie niespodzianki. Jednak nie będzie to takie łatwe osiągniecie do zrealizowania. Owszem John w minionym sezonie notował kilka razy całkiem dobre rezultaty, ale z drugiej strony jak przychodziło grać mu z lepszymi zawodnikami to ciężko było wygrać seta, a co dopiero o wygranie meczu.

Spotkanie z Khachanov – Millman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Khachanov – Millman11.52BetClic