Ostatnie piątkowe spotkanie w PKO Ekstraklasie zostanie rozegrane w Lubinie, gdzie to o ligowe punkty powalczą ekipy Zagłębia i Legii Warszawa. Patrząc na osiągane rezultaty przez te drużyny to śmiało można powiedzieć, że faworytem tego starcia są goście, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwarta.

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa:Typ i analiza

Zagłębie Lubin – Legia Warszawa:Typ i analiza

Zagłębie trzeba przyznać, ze w tym sezonie nie wykorzystuje swojego potencjału. Śmiało można powiedzieć, że wyniki oraz gra Miedziowych jest poniżej możliwości. W ostatnim czasie doszło do zmiany prezesa w tym klubie. Co ma dać „świeżą krew” tej drużynie, ale patrząc, że wcześniej również doszło do zmiany trenera w tym zespole ciężko spodziewać się, aby coś mogło się zmienić.

Zupełnie inne tendencją i nastroje są w zespole Legii. Wojskowi po słabym początku sezonu od dłuższego czasu grają bardzo dobrze. Do gry tego zespołu w żadnym wypadku nie można się przyczepić. Legia nie tylko wyrywa swoje pojedynki, ale robi to z wielką łatwością. Obecnie ekipa z Warszawy zajmuje pierwsze miejsce mając trzy punkty przewagi nad drugim zespołem.

Śmiało można powiedzieć, że Legia wreszcie gra na takim poziomie co każdy od nich oczekuje. Wojskowi nie tylko wygrywają swoje spotkania, ale robią to w bardzo dobrym stylu” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Legia można być pewnym, że od pierwszej połowy będzie chciała narzucić tutaj swój styl gry. Możliwości ku temu ma jak i potencjał. Zresztą to było widoczne podczas ostatnich pojedynków, w których to Wojskowi wygrywali bez najmniejszych problemów: 4-0 z Koroną, 3-0 z Śląskiem , czy 3-1 z Wisłą Płock na pewno mogą robić wrażenie.

darmowy kod promocyjny BetClic

Podopieczni Vukovića znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji, strzelają dużo bramek. Bierze się to z tego, że są nastawieni na ofensywę. Wojskowi nie mają najmniejszych problemów ze stworzeniem sobie sytuacji bramkowych, które zresztą są wstanie zamienić na bramki.

Miedziowi owszem jest to dosyć niewygodna drużyna, która można powiedzieć, że jest wstanie sprawić niespodziankę. Jednak patrząc na dyspozycję Legii będzie to zadanie mało realne do zrealizowania. Jeśli podopieczni Vukovića zagrają na takim poziomie jaki prezentowali w ostatnich meczach to nie powinni mieć najmniejszych problemów tutaj z wygrana.

Spotkanie Zagłębie Lubin – Legia Warszawa można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – Legia Warszawaover 2.51.74BetClic