Przed nami wieczór z Plusligą. Pierwsze dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy dwiema uznanymi marami w polskiej siarkowce, czyli Skrą Bełchatów z Resovią Rzeszów. Faworytami tego pojedynku niewątpliwe są gospodarze, którzy powinni ten mecz wygrać za trzy punkty.

Lorenzi – Rodionov (Typ i analiza)

Lorenzi – Rodionov (Typ i analiza)

Skra można śmiało powiedzieć, ze dużo lepiej radzi sobie od Asseco. Obecnie z bilansem spotkań czterech zwycięstw i jednej porażki zajmują piąte miejsce. Dla porównania Asseco w tym sezonie czasie zanotowało dwa zwycięstwa i cztery porażki!

Gospodarze do tego spotkania podejdą w znacznie lepszych humorach od swoich przeciwników. Bowiem w dwóch ostatnich pojedynkach odnosili zwycięstwa. Owszem rywale nie byli zbyt mocni, ponieważ grali z Będzinem oraz Bydgozczą, ale Pszółki notowały wyrgane za trzy punkty!

W rywalizacji z Będzine przyszło lekkie rozlinenie po dwóch wygranych setach, gdzie to w trzeciej parii zanotowali porażkę. Bardzo dobre zawodnicy rozegrał chociażby Ebadppour, który do regularnie punktował w tamtym meczy.

Skra niewątpliwie jest mocniejszym zespołem na chwilę obecną, a przed wszystkim w znacznie lepszym położeniu psychicznym. Jeśli ta ekipa zagra na takim poziomie co w ostatnich starciach nie powinna mieć tutaj większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Asseco nie rozgrywa dobrego sezonu. Radzi sobie ta drużyna bardzo przeciętnie. Owszem sezon mają nieco lepszy niż miało to miejsce w poprzednie kampanii, ale daleko jeszcze od optymalnej dyspozycji tego zespołu.

bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Po dwóch cennych, a zarazem pierwszych zwycięstwach w tym sezonie nad Bydgoszczą oraz Cuprem wydawało się, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Jednak nie mylnego. Podczas ostatniego swojego starcia przegrali i to wyraźnie z Treflem Gdansk.

Reasumując, Skra radzi sobie znacznie lepiej od pierwszego spotkania w tym sezonie w porównaniu do rywali. Z pewnością Rzeszowie będą mieli dodatkową motywację na tego rywala, ale nie będzie to takie łatwe do osiągnięcia.

Spotkanie z Skra – Asseco Resovia można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Skra – Asseco Resovia11.55BetClic