Jedyny piątkowe spotkanie w nieniemieckiej Bundeslidze będzie miało miejsce na Allianz Arena, a tam o ligowe punkty powalczą drużyny Bayernu z Paderbornem. Faworytem tego meczu są gospodarze, którzy nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Bayern – Paderborn: Typ i analiza

Obie te drużyny sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują pierwszą pozycję, zaś rywale są sklasyfikowani na ostatniej lokacie.

Patrząc na obecną dyspozycję to również i ona przemawia za Bayernem. Ekipa z Allianz Arena wygrała cztery z pięciu ostatnich pojedynków. Zremisowali zaledwie raz z RB Lipsk. Natomiast goście w tym samym okresie wygrali tylko raz. Udało im sie dosyć sensacyjnie pokonał Freiburg 2-0.

Śmiało można powiedzieć, że zapowiada się jednostronne spotkanie. Bayern z pewnością żadnych problemów nie będzie mieć z wygraniem swojego meczu” – pisze typer portalu typydnia.pl

Można się spodziewać, że będzie to jednostronne spotkanie. Bayern od pierwszej minuty powinien narzucić swój styl gry i przeważać. Poza tym jak zobaczymy na rezultaty Bayernu w ostatnich tygodniach to ta ekipa nie miała najmniejszych problemów ze strzleneiem bramek już w pierwszych połowach.

Nie ma się czemu dziwić ekipa Bayernu jest niezwykle solidna w ofensywie. Szansę na grę od pierwszej minuty mają Lewy, Gnabry, Coman, Muller czy Alcatarca. Trzeba podkreślić, że każdego z nich spokojnie stać na bramkę w tym meczu.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Tym bardziej ciężko jest uwierzyć, żeby zespół gości postawił tutaj trudne warunki. Ekipa Paderbornu ma ogromne problemy z defensywie. zachowanie czystego konta przychodzi dla nich z wielkim trudem. Najlepszym tego dowodem jest chyba wynik ostatniego meczu, w którym to przegrali z Herthą 2-1.

Reasumując, ciężko spodziewać się, żeby ekipa Bayernu miała większe problemy dzisiaj z rywalem. Jeśli gospodarze nie zlekceważą rywala to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie  Bayern – Paderborn można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz