Jedno z środowych pojedynków w niemieckiej Bundeslidze będzie to pojedynek, w którym to o ligowe punkty powalczą ze sobą zespół Unionu Berlin i Mainz. Patrząc chociaż na dwa spotkania, jakie obie ekipy rozegrały o wznowieniu rozgrywek spodziewam się, że podczas tego starcia zbyt dużo goli nie zobaczymy.

Union Berlin – Mainz: Typ i analiza

Union Berlin – Mainz: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że gospodarze liczą wreszcie na przełamanie po dwóch dosyć przeciętnych pojedynkach. Jednak o ile jeszcze porażka z Bayernu. Można zrozumieć to już niezwykle wysoką przegraną, bo aż 4-0 już nie za bardzo.

Union owszem jest to beniaminek, ale ten zespół w poprzedniej rundzie pokazał swoją klasę i solidność. Jednak dwa pojedynki po przerwie nie były w ich wykonaniu zbyt dobre. Najpierw przegrali z Bayernem dwoma bramkami. Jednak zdecydowane gorzej to wszystko wyglądało w starciu z Herthą, gdzie to w każdym elemencie ekipa Unionu zaprezentowała się bardzo słabo.

Ekipa gospodarzy w tym sezonie słyną przede wszystkim z bardzo solidnej i konsekwentnej gry w obronie. W tym elemencie radzili sobie bardzo dobrze. Rywale mieli ogromne problem ze strzelenie im bramek, a przede wszystkim miało to miejsce wówczas, gdy Union grał na własnym obiekcie. Teraz przyjdzie im zmierzyć się z teoretycznie słabszym zespołem i to powinni to wykorzystać.

Union i Mainz trzeba przyznać, ze są to ekipy, które prezentują podobny poziom. Patrząc na ich dyspozycję do tej pory można powiedzieć, że zarówno gospodarze, ale i przyjezdni tego meczu nie będą chcieli przegrać” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Mainz zgadza się potrafi strzelać bramki. Jednak podobnie, jak gospodarze tego starcia ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu nie były zbyt udane. Najpierw zremisowali z Koziołkami, zaś w miniony weekend zebrali „ostre” lanie od Mainz przegrywając, aż 5-0.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Z pewnością będą chcieli teraz zrewanżować się za tamten mecz i zaprezentować się znacznie lepiej w defensywie. Chociaż trzeba podkreślić, że Mainz ma problemy z zespołem mi, które grają solidnie w obronie. Wówczas wypracowaniem dogodnych sytuacji bramkowych przychodzi dla nich z wielkim trudem.

Reasumując, zmierzą się w tym pojedynku drużyny, które w tabeli radzą sobie na podobnym poziomie. Jednak patrząc na osiągane przez te ekipy rezultaty można śmiało powiedzieć, że zarówno gospodarze, ale i goście tego meczu na pewno nie będą chcieli przegrali. A to wszystko powinno przełożyć się na niewielką ilość bramek.

Spotkanie Union Berlin – Mainz można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Union Berlin – Mainzunder 2.51.55BetClic