Czas na pierwsze pojedynki ćwierćfinałowe u Pań. Pierwsze spotkanie jakie zostanie rozegrane we wtorek będzie to mecz pomiędzy Kenin z Jabeur. Mimo, że obie zawodniczki zaszły bardzo daleko w tej imprezie to jednak faworytką jest tutaj Kenin.

Pewniaki z Australian Open

Pewniaki z Australian Open

Jabeur śmiało można powiedzieć, że sama chyba nie spodziewała się tak kapitalnego występu podczas tej imprezy. Ponieważ obecnie zajmuje siedemdziesiąte ósme miejsce i teraz stoi przed ogromna szansą gry w półfinale. Jej rywalką będzie obecnie piętnasta rakieta tenisa.

Jednak patrząc na możliwości czysto spore to wszystko przemawia tutaj za Kenin. Jest to zdecydowanie bardziej doświadczoną zawodniczką. Poza tym gra na hardzie w minionych latach notowała dużo lepsze rezultaty.

Jabeur osiągnęła ogromny i tak już sukces dochodząc do ćwierćfinału Australian Open. Jednak teraz przyjdzie jej grać z Kenin, gdzie to wcześniej ponosiła z nią porażki” – pisze typer portalu etypy.pl

Kenin w tym turnieju kolejno ogrywała Trevisan, Li, Zhang oraz Gauff. I dopiero z tą ostatnią straciła swojego pierwszego seta. Amerykanką słynie z dobrego podania i na pewno nie będzie jej łatwo przełamać w tym pojedynku.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Chociaż na pewno Jabeur może czuć się pewniej po swoich wygranych w tum turnieju, a przecież kolejno ogrywała Kontę, Garcię, Wozniacki oraz Wang. Z drugiej strony strony dochodzi tej presja wyniku, która na pewno będzie tutaj przemawiała Kenin, która jest bardziej doświadczoną zawodniczką.

Bilans spotkań pomiędzy tymi zawodniczkami to 3-1 na korzyść Kenin. I to właśnie ona jest zdecydowaną faworytką dzisiejszego pojedynku. Jeśli zagra na swoim poziomie to nie powinna mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Spotkanie Kenin – Jabeur można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kenin – Jabeur11.41BetClic