Po spotkaniach w europejskich pucharach wręczmy do rozgrywek ligowych. W piąte 29 listopada rozpocznie się dwudziesta dziewiąta kolejka PKO Ekstraklasy. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane w Płocku, gdzie to Wisła zmierzy się z Lechem Poznań.

Wisła Płock – Lech Poznań: Typ i analiza

Wisła Płock – Lech Poznań: Typ i analiza

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, w którym to można powiedzieć, że bramkę nie powinno brakować. Wystarczy zobaczyć na wyniki obu tych zespołów, gdzie to zarówno Nafciarze jak i Kolejorz nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Obie drużyny w każdym ze swoich spotkań są wstanie wypracować dogodne sytuacje do wykorzystania bramek, ale i je są wstanie zamienić na bramki.

Poza tym w składach obu ekip są dobrzy zawodnicy, którzy nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek. W zespole gospodarzy na pewno będzie bardzo dużo zależało od Furmana, który jest „motorem” napędowym tego zespołu. Dominik jest wstania wziąć ciężar gry na swoje barki, a poza tym sam jest wstanie strzelać gole lub wypracować godne sytuacje bramkowe.

bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Poza tym od pierwszej minuty w składzie gospodarzy powinni zagrać jeszcze Ricardinho, Michalski czy Szwoch.

Patrząc na rezultaty Lecha na wjazdach to w każdym z pięciu ostatnich pojedynków strzelał bramki. Jednak można powiedzieć, ze większy potencjał w ofensywie ma Kolejorz, gdzie to od pierwszej minuty z pewnością powinni zagrać Jevtić i Gytkjaer. Potencjał ten duet ma ogromny i można być pewnym, ze nie raz da się we znaki defensywie gospodarzy.

Zapowiada się mecz pełen emocji od pierwszej do ostatniej minuty. Obie drużyny z pewnością powalczą o komplet punktów” – pisze ekspert portalu darmowepewniaki.pl

Jednak z drugiej strony trzeba przyznać, ze cechą wspólną obu tych zespołów jest defensywa. Zarówno Wisła jak I Lech mają problemy z zachowanie czystego konta.

W dodatku żadna z tych ekip tutaj nie odpuści. Gospodarz na pewno chcą wreszcie się przełamać, gdzie po trzech meczach nie zanotowali wygranej. Teraz w dodatku grają u siebie. Lech chce iść za ciosem po okazalej wygranej nad Piastem Gliwice 3-0.

To wszystko sprawia, że czeka nas bardzo ciekawe spotkanie. Obie drużyny maj tutaj co do uwodnienia i będą chciały zdobyć komplet punktów.

Spotkanie Wisła Płock – Lech Poznań można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Wisła Płock – Lech PoznańBTTS1.72STS