O piąte zwycięstwo z rzędu powalczy dzisiejszej nocy naszego czasu drużyna Washingtonu Capitals, która nn własnym lodowisku zmierzy się z Nashville Predators. Gospodarze są głównymi faworytami tego spotkania i w dodatku grając na własnej tafli lodu powinni potwierdzić swoją dobą dyspozycję.

Darmowe pewniaki z NHL

Darmowe pewniaki z NHL

Gospodarze zajmują obecnie pierwsze miejsce na wschodzie. Ekipa Washington Capitals ma spore szanse na wygranie rundy zasadniczej. Tego nie można powiedzieć o ich rywalach, ponieważ ekipa Nashville sklasyfikowana jest na dwunastej pozycji.

Hokeiści zespołu Capilas do tego pojedynku przystąpią w bardzo dobrych humorach po tym jak w ostatnich potyczkach regularnie wyrywali swoje mecze. Kolejno okazywali się lepsi od Caroliny, New Jersey, Islanders oraz we wtorek pokonali Montreal Canadian. Podopieczni Reirdena byli bardziej aktywniejszym zespołem, stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych i podczas dzisiejszego meczu również będą chcieli to potwierdzić. Tym bardziej, że graja na własnej tafli lodu.

Drużyna tego spotkania jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali, a do tego hokeiści Capitals wyrywają regularnie swoje pojedynki” – pisze typer portalu darmowepewniaki.pl

Dyspozycja gości nie jest już tak dobra. Wygrali dwa z pięciu pojedynków. Do tego ten mecz rozegrają na wyjeździe, a poza własną taflą lodu wygrywali od początku sezonu jedenaście pojedynków i dwanaście razy ponosili porażki.

Trzeba jednak zaznaczyć, że hokeiści Nashville jak okazywali się lepsi w ostatnich meczach od Buffalo oraz Jets to były to jednobramkowe wygrane. Do dzisiejszego pojedynku podejdą po przegranym meczu z Toronto 2-5.

Fortuna> Kod promocyjny za darmo 2020

Patrząc na kadrę obu drużyn to równie dużo lepiej wygląda to wszystko po stronie gospodarzy. Szanse na punkty w dzisiejszym meczu mają chociażby Carlson, Ovechkin, Kuznetsov oraz Vrana. W zespole gości jest zaledwie jeden zawodnik w TOP 50 klasyfikacji kanadyjskiej – Josi.

Owszem pojedynki bezpośrednie zdecydowanie przemawiają na korzyść gości tego meczu. Jednak w obecnej dyspozycji, a do tego możliwościach dużo lepiej to wszystko wygląda po stornie gospodarzy, którzy powinni wygrać ten pojedynek.

Spotkanie Washington Capitals – Nashville Predators można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Washington Capitals – Nashville Predators12.02BetClic
Washington Capitals – Nashville Predators1 DNB1.65 BetClic