Dzisiejszej nocy czasu polskiego zostaną rozegrane cztery spotkania w NBA. Jedno z nich zapowiada się bardzo ciekawie. Mowa tutaj o pojedynku na Pepsi Center, a tam o ligowe punkty powalczą drużyny Denver z Portland Trail Blazers. Nieznacznymi faworytami tego pojedynku są gospodarze, ale patrząc na wynik jakie te ekipy osiągają w ostatnim czasie lepiej zagrać jest over punktowy.

Darmowy pewniak z NBA na dzisiaj

Darmowy pewniak z NBA na dzisiaj

Gospodarze obecnie zajmują trzecie miejsce na zachodzie. Przyjezdni natomiast sklasyfikowani są na dziewiątej pozycji. Ekipa Portland jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w kontekście gry w playoff, ponieważ strata do ósmej drużyny nie jest zbyt duża.

Goście dom tego pojedynku przystąpią w bardzo dobrych nastrojach. Po tym jak w ostatnich meczach regularnie wygrywali. Koszykarze wygrywali kolejno ekipy Indiany, Houston, Lakersów oraz w niedzielę Utah.

Porland znajduje się w dobrej dyspozycji. Przede wszystkim przez kapitalną dyspozycję Lllairda, który zagrał z Utah wręcz fantastyczny pojedynek.” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Gospodarze będą chcieli z pewnością zatrzymać Lilarda, który podejdzie do tego pojedynku po kapitalnym pojedynku z Utah, w którym to łącznie zdobył pięćdziesiąt jeden punktów. Jedno średnia wnosi w ostatnich meczach 48,8 ppg.

Warto jest obaczyć na grę w ataku ekipy Portland, która w ostatnich pięciu pojedynkach zdobyła 124 punkty!! Grając nawet na wyjeździe z liderem na zachodzie – Lakerami rzucili im 127 punktów. Z drugiej strony to wszystko przekłada się na obronę, ponieważ w każdym z pięciu meczy rywale rzucili ponad im sto punktów.

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Denver owszem tak overowymi wynikami nie może się pochwalić. Jednak ta drużyna grając na własnej hali jest wstanie powalczyć. Podczas ostatnich pięciu pojedynków za każdym razem rzucili minimum sto punktów.

W zespole nikt takim wyników nie osiąga co ma Lillard, ale na pewno Jokic, Barton czy Morris są wstanie sprawić tutaj problemy rywalom.

Owszem w meczach bezpośrednich może nie padało regularnie sporo punktów. Jednak patrząc na to w jakiej dyspozycji znajduje się obecnie ekipa Porland oraz ich lider Lillard można być pewnym, że w tym starciu linia 221.5 punktów zostanie przekroczona.

Spotkanie  Denver – Portland Trail Blazers można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Denver – Portland Trail Blazersover 221.5160BetClic