Ostatnie niedzielne spotkanie we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja pomiędzy AS Romą, a Torino. Nie da się ukryć, że faworytami tego starcia są gospodarze i to właśnie oni powinni zainkasować komplet punktów.

Roma – Torino: Typ i analiza

Roma – Torino: Typ i analiza

Gospodarze radzą sobie znacznie lepiej od woich rywali. Ekipa Romy zajmuje obecnie czwarte miejsce z dorobkiem trzydziestu pięciu puntów. Podczas ostatnich pojedynków ta ekipa regularnie punktowała. Bilans czterech wygranych i jednego remisu jest tego najlepszym dowodem.

Torino natomiast zajmuje dziesiąte miejsce z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. Ekipie z Turynu szło w ostatnim czasie znacznie gorzej. Bilans dwóch wygranych i przegranych oraz jeden remis jest tego najlepszym dowodem.

Rzymianie niewątpliwie są znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali w tym sezonie. Poza tym mają atut gry na własnym obiekcie, gdzie to regularnie punktują” – pisze ekspert portalu typydnia.net.pl

Rzymianie w tym sezonie przegrali zaledwie jeden mecz w tym sezonie na własnym obiekcie w rozgrywkach włoskiej Serie A. Przede wszystkim Rzymianie bardzo dobrze prezentowali się w ofensywie, gdzie to reuglarnie strzelali bramki.W każdym z ostaniach pięciu starć minimum jeden raz udawało im się pokonać bramkę rywala.

Patrząc na klasę zawodników ofensywnych znacznie lepiej to wszystko wygląda po stronie gospodarzy, którzy to posiadają w swoich szeregach chociażby tak doświadczonych piłkarzy jak Dzeko czy Kolarov.

Torino można powiedzieć, że zawodzi w tym sezonie. Spokojnie ten zespół stać na zdecydowanie lepszy rezultat niż wskazuje na to tabela. Również na pewno nie gospodarze nie mogą zlekceważyć Turyńczyków, którzy potrafią podczas takich potyczek zaskakiwać.

darmowy kod promocyjny BetClic

Podczas pojedynków wyjazdowych Torino nie raz w tym sezonie zagrają poniżej swoich możliwości. Jak chociażby przegfrali 4-0 z Lazio, 1-0 z Udinese, czy też zremisowali 3-3 z Veroną.

Reasumując, jednak trzeba powiedzieć, że gra Romy wygląda dużo lepiej. Rzymianie grając na takim poziomie jaki prezentowali wcześniej spokojnie są wstanie zdobyć komplet punktów podczas tego meczu.

Spotkanie Roma – Torino można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Roma – Torino11.51 BetClic
Roma – Torinoover 2.51.62BetClic