Jedyne piątkowe spotkanie w niemieckiej Bundesligi zostanie rozegrane pomiędzy Paderbornem z FC Koln. Patrząc na obecna dyspozycję tych skip to niewątpliwie lepiej to wygląda wszystko po stronie gości.

Paderborn – Koeln: Typ i analiza

Paderborn – Koeln: Typ i analiza

Gospodarze obecnie zamykają ligowa tabele mając szesnaście punktów. Nie da się ukryć, że tej ekipie będzie bardzo ciężko wywalczyć utrzymanie się w lidze, ponieważ do miejsc dających utrzymanie tracą dziewięć punktów.

Jednak trzeba zaznaczyć, że ekipa Paderborn od początku sezonu prezentuje się bardzo słabo. Zdobycie jednego punktu przychodzi dla nich z wielkim trudem. Co zresztą pokazują ostatnie mecze, w pięciu pojedynkach zdobyli zaledwie jeden punkt.

Koeln znajduje się w gazie. Wygrywają swoją mecze i w piątek będą mieli dobra okazje, aby dopisać komplet punktów do swojego konta.” – pisze typer portalu toptypy.pl

W zupełnie innym położeniu znajduje się ekipa FC koln, która w ostatnich meczach pewnie wygrywała Najpierw pokonali Herte 5-0z zaś przed tygodniem okazało się lepsi od Schalke.

Fortuna kod promocyjny 2020

W bardzo dobrej dyspozycji znajdują się Cordoba i Borneuw, którzy w ostatnich meczach sprawiali problemy rywalom. Jednak śmiało można powiedzieć, że cała ekipa Koziołków prezentowała solidny poziom w ostatnich tygodniach.

Reasumując, przyjezdni jak zagrają na takim poziomie co w ostatnich meczach nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną. Koziołki poza tym po tak pewnych zwycięstwach zyskały jeszcze większą pewność siebie.

Spotkanie Paderborn – Koeln można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Paderborn – Koelnover 2.51.50BetClic