Pierwsze niedzielne spotkanie w białoruskiej Wyszejszaja Liha będzie to pojedynek pomiędzy zespołami FK Witebsk z BATE. Dużo lepiej radzą sobie goście tego spotkana i to właśnie oni powinni zdobyć komplet punktów podczas tego starcia.

Herberg – Salzburg: Typ i analiza

Herberg – Salzburg: Typ i analiza

BATE obecnie jest liderem ligi białoruskiej i trzeba podkreślić, że stac ich na zdobycie tytułu Mistrzowskiego. Podopieczni Alshevskiego mieli dosyć przeciętny początek sezonu. Jednak już o tym nikt nie mówi, ponieważ ta ekipa znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji.

Najlepszym tego dowodem jest fakt, że podczas ostatnich pięciu pojedynków za każdym razem wygrywali swoje mecze ligowe. Jednak trzeba przyznać, że w żadnym przypadku nie można przyczepić się do ich gry.

Są niezwykle dobrze zdystansowani taktycznie. Każdy z zawodników dobrze wie co ma robić na boisku. Nie ma żadnych „dziur” pomiędzy formacji. Jak pokazały wcześniejsze mecze podopieczni Alshevskiego nie potrzebują zbyt dużo sytuacji bramowych, aby strzelić bramki. Nawet na wyjadaczach strzelają regularnie gole rywalom. W każdym czterech ostatnich starć do bramki rywala strzelali co najmniej po dwa razy.

BetFan kod promocyjny

Patrząc na piłkarzy ofensywnych to od początku sezonu w bardzo dobrej dyspozycji znajdują się Milic, Dragon oraz Nekhajchik, a każdego z nich spokojnie stać na strzelenie bramki podczas tego starcia. Do tego dokładają niezwykle solidną grę w obronie. Podczas każdego z czterech ostatnich meczy stracili zaledwie jedną bramkę.

Tyle dobrego na pewno nie można powiedzieć o zespole gospodarzy. Piłkarze Witebska nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich pojedynków. Grając nawet z tak przeciętnymi zespołami, jak Biełszyna, Witebsk, czy Sławija Mozyrz.

Różnica klas między tymi zespołami nie da się ukryć, że jest bardzo duża. Najlepiej to pokazują pojedynki bezpośrednie. BATE wygrało cztery z pięciu ostantich pojedynków z Witebskiem i tylko raz zremisowało.

Spotkanie Witebsk – BATE można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Witebsk – BATE2 1.55BetClic