Jedno z środowych pojedynków, jakie zostaną rozegrane w środę w Pucharze Holandii w fazie 1/16 finału będzie to rywalizacja na Johan Cruijff Arena, a tam dojdzie do konfrontacji pomiędzy Ajaxem z Utruchtem. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 21:00.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj

Warto jest dodać, że na tym poziomie nie ma rewanży, czyli przegrywający automatycznie odpada z rozgrywek. Ajax jest zdecydowanym faworytem tego meczu i jeśli gospodarze nie zlekceważą sowich przeciwników to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego starcia.

Owszem może ostatnie tygodnie nie były zbyt udane dla Ajaxu. Jednak ta drużyna wróciła na swoje zwycięskie tory podczas weekendu spotkania nie dali najmniejszych szans Zwolle wyrywając 4-0.

Podczas tamtego meczu mogliśmy obserwować drużynę Ajaxu, która grała na swoim poziomie, czyli od początku starcia zdominowała rywala.. Narzucili tam swój styl gry i przeważali od początku do końca spotkania.

Pomimo, że obie drużyny grają na najwyższym szczeblu rozgrywek w Holandii to różnica pomiędzy tymi zespołami jest ogromna. Gospodarze powinni to potwierdzić podczas tego spotkania, gdzie spokojnie stać ich wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2020

Trzeba powiedzieć, ze Ajax przede wszystkim ogromny ma potencjał w ofensywie. Stwarzanie sytuacji bramkowych przygodzie dla nich z wielką łatwością, a co najważniejsze potrafią je regularni zamieniać na bramki, Mają w swoich szeregach kapitalnych zawodników, ponieważ od pierwszej minuty z pewnością mają szansę na grę Tadić, Traore, Antony, czy Klaasen, którzy powinni zagrozić bramce rywali.

Ekipa Utrechtu nie komplet nie pokazuje od dłuższego czasu. Wystarczy zobaczyć na ich bilans ostatnich pięciu meczy: dwie porażki i trzy porażki. W dodatku podczas każdego z tych spotkań tracili minimum jedną bramek. U trudno spodziewać się, aby mogłoby to się zmienić w tym starciu.

Obie drużyny grały blisko miesiąc temu ze sobą, wówczas Ajax wygrał 3-0. I patrząc na jakość gry obu tych ekip to śmiem twierdzić, ze podczas tego starcia gospodarze nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Ajax – Utrecht można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ajax – UtrechtAjax -1.51.46Fortuna