Pierwsze spotkanie dwunastej kolejki hiszpańskiej LaLiga będzie to rywalizacja pomiędzy Ath. Bilbao z Celtą Vigo. Śmiem twierdzić, że podczas tego spotkania zobaczymy minimum dwie bramki.

LaLiga: Typy bukmacherskie z analizą na mecz Ath. Bilbao – Celta Vigo

LaLiga: Typy bukmacherskie z analizą na mecz Ath. Bilbao – Celta Vigo

Na samym stępie warto jest podkreslić, że zmierza się ze sobą dwie overowe drużyny. Przede wszystkim można to śmiało powiedzieć o ekipie przyjezdnych, których to przede wszystkim defensywa jest dziurawa „jak ser szwajcarski”. Rywale nie mają żadnych problemów, aby przedostać się pod ich bramkę.

W dodatku popełniają masę prostych błędów, nie stanowią kolektywu. Piłkarze widać, że nie do końca się rozumieją, bowiem nie są wstanie utrzymać lini krycia. Fakt, ze podczas każdego z pięciu ostatnich meczy tracili bramki są tego najlepszym dowodem. W dodatku bramki strzeliły im tak słabe zespoły, jak Elche, czy też Levante.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Z drugiej strony co na pewno na słowa uznana zasługuje fakt, że strzelali za każdym razem brami Udawało im się trafiać w dodatku do brak takich zespołów, jak Sevilla, czy też Real Sociedad. Liderem w ofensywie tego zespołu ejst Aspas, który ma pięć trafień na swoim koncie.

Baskowie, owszem może nie tracą ta sporo bramek, ale zachowanie czystego konta dla nich przychodzi również z wielkim trudem. Warto grając na własnym obiekcie co ich było ogromnym atutem w poprzednich sezonach to tracili gole.

Chociaż można powiedzieć śmiało, że obie ekipy grają zdecydowanie lepiej niż miał to miejsce w ostatnich tygodniach i na pewno będą chciały walczyć o komplet punktów. Onie ekipy maja podobne problemy, ale jak nawet zobaczymy na bilans spotkań bezpośrednich to w czterech z ostatnich pięciu spotkań za każdym razem padał over 1.5 bramki.

Spotkanie Ath. Bilbao – Celta Vigo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ath. Bilbao – Celta Vigo11.30Fortuna