Jedno z wtorkowych pojedynków w rozgrywkach Cymru Premier będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami Barry z Cardiff Metropolitan. Śmiało można powiedzieć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze i nie powinni mieć tutaj zbyt większych problemów z wygraną.

Barry – Cardiff Metropolitan: Typ i analiza

Barry – Cardiff Metropolitan: Typ i analiza

Patrząc na to jak obie ekipy prezentują się do tej pory to zdecydowanie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, którzy z dorobkiem dwunastu punktów zajmują trzecie miejsce, zaś goście zgromadzili do tej pory pięć oczek.

W dodatku trzeba powiedzieć, że gra gospodarzy może bardziej się podobać. Przede wszystkim prezentują solidniejszą grę i to w każdym elemencie. Poza tym do tego meczu przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ wygrali wszystkie cztery ostatnie mecze.

Drużyna Barry do tego meczu przystąpi na pewno w dobrych nastrojach po ostatnich wygranych i ma okazję powiększyć swój dorobek punktowy, gdyż ekipa Cardiff Metropolitan nie prezentuje się zbyt dobrze” – pisze typer portalu betonline.net.pl

BetFan kod promocyjny

Owszem może nie były to przekonujące zwycięstwo, bo tylko jedną bramką. Jednak co najważniejsze okazywali się regularnie lepsi od swoich przeciwników. Do tego dzisiaj nie czeka ich trudne zadanie, ponieważ zmierzą się z jedną z najsłabszych drużyn w lidze.

Trudno spodziewać się, żeby przyjezdni postawili trudne warunki rywalom podczas tej batalii. Bowiem na pewno trudno jest wygrać mecze, jak ma się poważne problemy ze strzeleniem bramek. A przecież piłkarze Cardiff Metropolitan strzelili do tej pory cztery bramki, co jest najsłabszym wynikiem w lidze.

Reasumując, gospodarze są znacznie lepszym zespołem od rywali. Znajdują się w dobrej dyspozycji, wygrywają regularnie swoje mecze i na pewno swoją dobrą dyspozycję będą chcieli potwierdzić w tej rywalizacji. Tym bardziej, że rywal w żadnym wypadku nie jest wymagający.

MeczTypKursBukmacher
Barry – Cardiff Metropolitan11.6STS