W piątek rozpoczyna się dziesiąta kolejka chińskiej Super Ligi. Jedno z tych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Bejing Guoan, a Tianjin. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy trzeba przyznać, że nie powinni mieć żadnych większych problemów z zanotowaniem tego spotkania.

Darmowy typ, analiza, stream

Darmowy typ, analiza, stream

Póki co nie ma mocnych na gospodarzy tego spotkania. Na dziewięć pojedynków wszystkie wygrali. Do tego stracili zaledwie dwa gole w tych konfrontacjach. Nie da się ukryć, ze w tym spotkaniu gospodarze już od pierwszej minuty narzucą swój styl gry. Nie tylko potrafią zdominować rywala, ale i to co najważniejsze potwierdzają swoimi wynikami. W bardzo łatwy sposób przedostają się pod bramkę rywala i wykorzystują swoje sytuacje.

A tyle dobrego na pewno nie można powiedzieć o zespole gości, którzy to obecnie ma zaledwie dwa punkty przewagi nad strefą spadkowa. Piłkarze zespołu Tianjin udało się do tej pory wygrać zaledwie jeden mecz, cztery razy remisowali oraz tyle razy samo ponosi porażkę.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

„Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku są gospodarze, jeżeli nie zlekceważą swoich rywali i zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Nie da się ukryć, że drużyna prowadzona przez Schmidta jest bardzo dobrze ułożona w każdym elemencie. Widać balans miedzy ofensywą, a defensywa. Potrafią stwarzać sobie dużą ilość sytuacji bramkowych i je wykorzystywać, ale z drugiej strony grają an „:zero” z tyłu. Poza tym potrafią grac piłką, długo się przy niej utrzymywać, a do tego piłkarze zmieniają pozycję co przynosi dobre efeety,

Drużyna w ofensywie opiera się na trio Viera, Bakambu oraz Augusto. Ci zawodnicy dobrze się rozumieją co najważniejsze się uzupełniają. Każdy z nich jest wstanie strzelić bramkę lub wypracować sytuacje do strzelania bramki

Goście tego spotkania grają bez takiego polotu co gospodarze. Nie da się kryć, że ciężko będzie dla nich dobry wynik w tym spotkaniu. ponieważ jak zobaczmy na ich mecze wyjazdowe dosyć marnie to wszystko wygląd. W każdym z czterech potyczkę wyjazdowych stracili gole. Owszem udawało im się strzelać, ale dzisiaj przedostać się pod bramkę rywala będzie niezwykle trudno. Również w ofensywie nie mają takich „armat” co gospodarz.

Reasumując, póki co gospodarze nie mają sobie równych w lidze. Wygrywają spotkanie za spotkaniem robiąc to w ładnym tylu. Jak dobrze wiadomo każda pasa się kiedyś kończy, ale trudno jest wierzyć, żeby gospodarze nie zdobyliby tutaj trzech punktów.

Spotkanie Beijing Guoan – Tianjin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Beijing Guoan – TianjinBejing -1.51.43Fortuna