Czas na dwudziestą piątką kolejkę Euroligi. Jedno z czwartkowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy zespołami, które nic wybitnego nie pokazują, czyli Gran Canarią, a Darussafaką. Nieco lepiej w tych rozgrywkach radziła sobie drużyna gospodarzy i grając dzisiaj na własnej hali powinna zanotować zwycięstwo.

Gran Canaria – Darussafaka – Assat Typ i analiza

Gran Canaria – Darussafaka – Assat Typ i analiza

Zarówno zespół Gran Canarii jak i Darussafaki nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu spotkań. I wiadomo jest, że ktoś się przełamie dzisiejszego wieczoru. Trzeba jednak powiedzieć, że nieco trudniejszy terminarz miała drużyna gospodarzy. Ponieważ zespół z Hiszpanii grał chociażby z CSKA czy Efes. Ale z drugiej strony na pewno nie są do wytłumaczenia ich ostatnie wysokie przegrane z Panatinakose czy Zaligirsem.

Jednak zespół Gran Canari musi dzisiaj wykorzystać atut gry na własnej hali. Owszem bilans spotkań może nie jest za dobry, ponieważ zanotowali cztery wygrane i dziewięć razy ponosili porażkę. Jednak z drugiej strony drużyna z Turcji na wyjazdach przegrała wszystkie spotkania.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

„Mecz pocieszania można powiedzieć dla obu tych zespołów. Na przestrzeni całych tych rozgrywek nieco lepiej wyglądają gospodarze, którzy mają za sobą dzisiaj atuty gry na własnej hali”- pisze ekspert portalu etypy.pl

Trzeba również powiedzieć, że gospodarze znacznie lepiej radzą sobie w ofensywie. Warto jest również porównać wyniki obu tych zespołów na przestrzeni ostatnich pojedynek. Drużyna Gran Canarii w każdym z pięciu spotkań zdobyła minimum osiemdziesiąt punktów, grając zarówno u siebie jak i na wyjazdach. Koszykarze Darussafaki natomiast w tym samym czasie zaledwie raz przełamali tą granicę.

Jak zobaczymy również na spotkania bezpośrednie to przemawiają one za gospodarzami, którzy wygrali dwa z trzech spotkań. W dodatku Hiszpanie wygrali na gorącym ternie w Turcji. Możliwości gospodarze mają znacznie większe niż przejezdni i grając na własnym obiekcie powinni pewnie wygrać ten bój.

Spotkanie Gran Canaria – Darussafaka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Gran Canaria – Darussafaka11.33STS