Czas na spotkania drugiej rundy turnieju ATP w Pradze. We wtorek w spotkaniu bezpośrednim zmierzą się ze sobą zawodnicy Ernest Gulbis z Andrewem Paulsonem. Śmiało trzeba powiedzieć, że faworyt tego meczu jest tylko jedne, jest im Gulbis, który nie powinien mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Gulbis – Paulson: Typ i analiza

Gulbis – Paulson: Typ i analiza

Owszem Ernest swoje najlepsze lata gry w tenisa ma już za sobą. Jednak trzeba przyznać, że potrafi grać na równym poziomie. A z całym szacunkiem do Andrewa trudno się spodziewać, żeby ten zawodnik postawił tutaj trudne warunki.

Gulbis w ostatnich miesiącach nie grał zbyt dużo nawet w turniejach pokazowych. Jednak jak już występował to notował dobre rezultaty, ponieważ udawało mu się wygrywać meczem z Zoppem, czy też Ivanovem.

Śmiało można powiedzieć, że od swojego rywala jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, o zdecydowanie większym potencjale, możliwościach. Potrafi grac na dobrym poziomie, nie popełnia dużo błędów. Z pewnością będzie znacznie bardziej cierpliwy i opanowany od swojego przeciwnika.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Paulsen trzeba podkreślić, że dopiero rozpoczyna swoją tenisową karierę, ponieważ ma niespełna dziewiętnaście lat. Jednak do tej pory trzeba podkreślić, że nic wybitego nie pokazywał. I śmiało trzeba dodać, że ciężko będzie dla niego na nawiązanie walki z tka doświadczonym i solidnym Gulbisem. Dodać jest warto, że obu tych zawodników dzieli ponad siedemnastej miejsc w rankingu ATP.

Owszem Paulsen sprawił sporą niespodziankę w pierwszej rundzie, gdzie to przegrał pojedynek z Horranskym. Nie mniej jednak podczas wcześniejszych spotkań przegrywał i to regularnie swoje mecze. Z pewnością będzie chciał ten zawodnik zaprezentować się z jak najlepszej strony, ale to właśnie ostatecznie Gulbis powinien cieszyć się z wygranej.

Spotkanie Gulbis – Paulson można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Gulbis – PaulsonGulbis – 1.51.5BetClic