Przed nami ostatnia już czwarta runda eliminacji do Ligi Europy. W niej będziemy mogli obserwować dwie polskie ekipy. Jednak z nich to Legia Warszawa, która przy Łazienkowskiej w Warszawie zmierzy się z zespołem Qarabagu.

Legia Warszawa – Qarabag: Typ i analiza

Legia Warszawa – Qarabag: Typ i analiza

Śmiem twierdzić, że nie będzie to porywające widowisko pod względem efektywności. Jednak nie ma się czemu dziwić, ponieważ obie ekipy znajdą bardzo dobrze wagę tego spotkania i przede wszystkim liczą na awans do fazy grupowej, a styl gry nie jest najważniejszy.

Nie da się ukryć, że zarówno Legia Warszawa, ale i ekipa Qarabagu należa do czołowych ekip w swoich ligach, Jednak te ekipy póki co nie zachwycają swoją grę. Jednak trzeba powiedzieć, że więcej plusów tutaj jest po stronie gospodarzy. Po pierwsze zmienili trenera, a Michniewicz jest wstanie przygotować bardzo dobrze taktycznie do meczu. Poza tym Wojskowi grają na własnym obiekcie.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Ekipa z Azerbejdżanu nie popisała się podczas eliminacji do Ligi Mistrzów, gdzie to przegrali swoje spotkanie z Molde. A przecież wiadomo, że ekipa z Norwegii do potęg nie należą, a poza ty Azerowie grali na własnym obiekcie.

Legia wiadomo, że wychodzi z kryzysu. Czesio jest wstanie wykrzesać bardzo dużo z swojego zespołu. Można spodziewać się, ze Legia będzie nastawiona tutaj na defensywę. Michniewicz słynie właśnie z tego, że jego drużyny przede wszystkim w obronie radzą sobie bardzo dobrze.

Reasumując, zapowiada się to wyrównane spotkanie przez większość meczu. Można spodziewać się asekuracyjnej gry z jednej, ale i drugiej strony. Śmiem twierdzić, że do kolejnej rundy awansują Wojskowi, ale nie będzie to łatwe zadanie.

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Qarabag 11.95STS