Śmiało można powiedzieć, że bardzo ciekawie zapowiada się jedno z środowych spotkań w EFL Cup. Mowa tutaj o rywalizacji pomiędzy Leicester z Arsenalem. Patrząc na to, jak obie ekipy prezentowały się we wcześniejszych meczach to przypuszczam, że bramek w tym starciu nie zabraknie.

Typy bukmacherskie na dzisiaj: Leicester – Arsenal

Typy bukmacherskie na dzisiaj: Leicester – Arsenal

Już na samym wstępie warto jest podkreślić, że obie ekipy potraktują ten mecz bardzo poważnie, ponieważ na pewni nie będą chcieli pożegnać się na tak wczesnym etapie rozgrywek. Tym bardziej, że posiadają spory potencjał.

Dodać trzeba już na samym początku, że zarówno Leicester, ale i Arsenal zmagania w tym sezonie rozpoczęły od dwóch zwycięstw. Nie można zapominać również wygranej Kanonierów z Liverpoolem w meczu o Tarcze Wspólnoty.

Dobry początek sezon i przede wszystkim dobra gra w ofensywie tych drużyn sprawiła, że czują się z pewnością pewnie. I swoją dobrą dyspozycję będą chcieli przełożyć na starcia ligowe.

Jednak nie można zapominać, że największy atut zarówno Leicester, ale i Arsenalu jest to ofensywa. Obie drużyny w tym elemencie czują się bardzo dobrze. A ich ustawienie, trójką obrońców tylko to potwierdza.

Zresztą zarówno Listy, ale i Kanonierzy nie mieli żadnych problemów z stwarzaniem sytuacji bramkowych, ale i strzeleniem bramek już na początku sezonu.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Dodać trzeba, że w obu tych zespołach, że brakuje dobrych piłkarzy ofensywnych. Gospodarze na pewno liczą chociażby na Vardego, Iheanach, Justina, czy Castage, Natomiast w składzie Arsenalu z pewnością od pierwszej minuty zobaczymy Aubameyang, Saka, Pepe, czy też Nhetiah

Resumując, to wszystko sprawia, że emocji w tym starcu nie powinno brakować. Oba te zespoły posiadają spory potencjał, możliwości oraz jakość w grze. Również można być pewnym, że zarówno Lisy, ale i Kanonierzy „nie przejdą” obok tego meczu i będą chciały zanotować dobry rezultat.

Przewidywane składy na mecz Leicester – Arsenal:

Leicester: Schamichel – Soyuncu, Fuchs, Morgan – Justin, Ndidi, Maddison, Choidhury, Castagne – Iheanacho
Arsenal: Leno – Saliba, Luiz, Kolasniac – Matiland Niles, Elheny, Cabbalos, Saka – Pepe, Nketiah, Aubameyang

Braki kadrowe na mecz Leicester – Arsenal:

Leicester absencje: Pereira, Evans, Benković
Arsenal absencje: Chamber, Mari, Mustafi, Rowe, Papastathopoulos, Martinelli

MeczTypKursBukmacher
Leicester – Arsenalover 2.51.95STS