Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe podczas turnieju w Rotterdamie zapowiada się niezwykle ciekawie. Ponieważ po przeciwnych stronach siatki pojawią się Monfils z Medvedevem. Faworytem tego pojedynku jest Daniil, ale można spodziewać się, że będzie to bardzo ciekawy pojedynek. A patrząc na Gaela jak sobie radzi w tym turnieju to można powiedzieć, że over 22.5 gema jest najlepszym typem na te spotkanie.

Monfils – Medvedev – sobota (16 lutego)

Monfils – Medvedev – sobota (16 lutego)

Gael ma duże możliwości. Jednak jego największym problemem jest głowa. Jak gra przez chwilę dla niego się nie układa zaczyna popełniać proste błędy i dosyć szybko przegrywa wówczas spotkania. Jednak w tym turnieju Francuz radzi sobie bardzo dobrze. Wygrywa swoje pojedynki i to w ładnym stylu. Kolejno z kwitkiem odprawiał takich tenisistów jak Goffin, Seppi oraz Dzumhut.

Podczas każdego spotkania w tym turnieju prezentował równą formę. Grał solidnie przy swoim podaniu, rywale mieli z nim poważne problemy. W dodatku do tego meczu przystąpi wypoczęty. Ponieważ w czwartek mierzył się z Dzumhurem, gdzie gładko odprawił rywala z kwitkiem. Oddając mu zaledwie trzy gemy.

„Medvedev niewątpliwie będzie miał przewagę psychiczną nad rywalem, którego ograł przed tygodniem w Sofii. Ale teraz pytanie w jakiej jest dyspozycji, ponieważ rozgrywa sporą ilość spotkań w ostatnim czasie. A Gael w Holandii widać, że czuje się dobrze” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Można powiedzieć, że będzie to rewanż za spotkanie półfinałowe podczas turnieju w Sofii, gdzie Gael przegrał 2-0 (6-2;6-4). Teraz ma na pewno dobrą okazję, żeby wygrać ten mecz.

Medvedev można przypuszczać, że odczuwa już trudy ostatnich spotkań. Ponieważ w minionym tygodniu występował na kortach w Sofii, gdzie wygrał całą imprezę. W Rotterdamie będzie to dla niego już trzeci pojedynek. Owszem nie stracił seta w żadnym ze spotkań na tej imprezie. Kolejno bowiem ogrywał takich zawodników jak Chardy, Verdasco czy Tsonga.

Można powiedzieć, że jedynie łatwo wygrał z Tsongą. We wcześniejszych dwóch potyczkach mieli spore problemy z rywalami, którzy byli wstanie mu zagrozić. Zapowiada się bardziej ciekawe spotkanie niż te w Sofii, które Rosjanin wygrał bardzo pewnie.

Spotkanie Monfils – Medvedev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Monfils – Medvedevover 22.51.70LvBet