Na poniedziałek 2 września zaplanowano dokończenie zmagań piątej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z dzisiejszych konfrontacji będzie to rywalizacja pomiędzy VfB, a Bochum. Nie się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Stuttgart – Bochum: Typ i analiza

Stuttgart – Bochum: Typ i analiza

VfB niewątpliwie liczy na powrót do najwyższej fazy rozgrywkowej w Niemczech, po tym jak w poprzednim sezonie spadli do 2 Bundesligi.

Początek sezonu mają całkiem obiecujący, mają na swoim koncie osiem punków co daje im piątą lokatę. W razie dzisiejszego zwycięstwa awansują na drugie miejsce.

Zdecydowanie gorzej prezentuje się Bochum. Mają zaledwie dwa punkty na swoim koncie ce daje im siedemnaste miejsce.

„VfB myśląc o awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej niewątpliwie takie spotkania ja te musi wygrywać.” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Gospodarze przede wszystkim są lepiej zbudowana ekipą. Potrafią strzelać bramki, ale i nie tracą tak dużo goli co ich rywale, którzy mają ogromne problemy w defensywie.

Jeżeli idzie o grę w ofensywie to na pewno będzie bardzo dużo zależało w dzisiejszym pojedynków od Didaviego, Al Ghaaddioui czy też Sosy. Ten ostatni bardzo dobrze radzi sobie w drugiej lini. Potrafi wypracować dogodnych sytuacji do strzelania bramki. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że ma już dwie asysty na koncie.

darmowy kod promocyjny

O grze Bochum ciężko coś dobrego powiedzieć. Przede wszystkim bardzo słabą grają w defensywie. Ani razu nie zachowali czystego konta w ostatnich pięciu pojedynkach.

Jednak trzeba nadmienić, że w czterech z pięciu ostatnich pojedynków tracili co najmniej dwie bramki!! Widać, że brakuje jakości tym elemencie. Zawodnicy poza tym popełniają proste błędy co zresztą rywale są wstanie wykorzystać. Z przodu jedynie diet Blum – Ganvoula radzi sobie całkiem obiecująco.

Reasumując, faworytem tego pojedynku niewątpliwie są gospodarze. VfB regularnie punktuje, a poza tym ich gra wygląda zdecydowanie lepiej.

Spotkanie Stuttgart – Bochum można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Stuttgart – Bochum11.51Etoto