Jedyne wtorkowe spotkanie w PKO Ekstraklasie będzie to rywalizacja w Bielsku – Białej, a tam miejscowa ekipa Podbeskidzie zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Początek tego starcia zaplanowano na godzinę 18:00.

Podbeskidzie – Zagłębie Lubin: Typ i analiza

Podbeskidzie – Zagłębie Lubin: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą ekipą są przyjezdni i to oni powinni wywalczyć komplet punktów w tej rywalizacji. Podbeskidzie, jak to każdy beniaminek za cel stawia sobie utrzymanie w lidze. Jednak trzeba powiedzieć, że będzie to ciężkie do zrealizowania. Widać to chociażby po ich ich. Zaledwie cztery punkty w ostatnich pięciu meczach jest tego najlepszym dowodem.

Owszem Górale poprawili swoje grę w obronie niż to miało miejsce na początku sezonu. Jednak cały czas tracą bramki. Chociaż warto jest zaznczyć, że dyspozycja podopiecznych Brede jest sporąniewiadomą, poniważ gospodarze tego meczu ostatnie swoje spotkanie rozegrali prawie trzy miesiące temu. Wówczas w dosyć szczęśliwych okolicznościach punkt wywalczyli z Pogoni, ale w tamtym starciu nic wybitego nie pokazali.

Kolejny problem Podbeskidzia to ofensywa. Mają ogromne problemy z wykańczaniem swoich akcji, to wszystko przekłada się również na zdobyte bramki.. Górale od początku sezonu strzelili zaledwie dziesięć bramek co jest jednym z najsłabszych wyników w całej lidze. A można być pewnym, że podczas tej rywalizacji również Góralom będzie ciężko strzelić bramki, bowiem Miedziowi są znacznie lepiej ułożoną drużyną.

Nie da się ukryć, że jeśli ekipa Zagłębia chce walczyć o wysokie miejsca w tym sezonie to takie mecze musi na pewno wygrywać. Miedziowi w dodatku mają dobrą okazję do przełamanie się i zwycięstwa” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Miedziowi na pewno radzą sobie znacznie lepiej niż to miało miejsce w poprzednich sezonach. Potencjał, możliwości, klasa piłkarzy, czy przede wszystkim doświadczenie przemawia za drużyną Zagłębia. Jednak na pewno ten zespół wreszcie liczy na zwycięstwo, ponieważ od trzech meczy nie zanotowali wygranej.

Fortuna kod promocyjny 2020

Przede wszystkim ekipa Zagłębia nie może sobie pozwolić na taką grę co w ostatnim starcia. Pomimo zdecydowanej przewagi praktycznie w każdym elemencie ostatecznie tylko zremisowali w meczu z Stalą Mielec. Nie mogą również zlekceważyć przeciwka i grać konsekwentnie przez całe spotkanie

Reasumując, na pewno Miedziowi muszą wyciąga wnioski z ostatniego meczu. A na pewno stać tą drużynę na dużo lepszą grę niż to miało miejsce podczas ostatnich pojedynków, w których trzeba powiedzieć, że zaprezentowali się dość średnio.

Spotkanie Podbeskidzie – Zagłębie Lubin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Podbeskidzie – Zagłębie Lubinx21.32Fortuna