W środę reprezentacja Polski będzie miała idealną okazję do tego, aby zmaza plamę za porażkę z Włochami. Rywalem Bialo – Czerwonych będzie Holandia. Nie da się ukryć, że trudno uwierzyć tutaj w wygraną gospodarzy.

Polska – Holandia: Typ i analiza

Polska – Holandia: Typ i analiza

Obie reprezentacje mierzyły się ze sobą na początku września. Wówczas Holendrzy wygrali 1-0, ale w żadnym wypadku wynik nie pokazuje tego co działo się na boisku. Bowiem Oranje przeważali tam przez zdecydowaną większość rywalizacji.

Trudno spodziewać się, aby w tym meczu Polacy znacząco znów zagrozili Holendrów. Biało – Czerwoni w niedzielę grali na wyjeździe z Włochami. Owszem przegrali nieznacznie, bo 2-0. Jednak w każdym elemencie mieliśmy ogromne problemy. Fakt, że nie oddaliśmy żadnego celnego strzału na bramkę rywal był tego najlepszym dowodem. Ba, mieliśmy ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy.

W dodatku, jak zobaczymy na wcześniejsze mecze naszej reprezentacji to za każdym razem miała ogromne problemy podczas pojedynków z dobrymi zespołami. W dodatku pytanie, czy w tym meczu zagra Lewandowski, którego można powiedzieć, że występ jest wątpliwy.

Holendrzy póki co prezentują poziom przynajmniej lepszej gry od nas. I jeśli zagrają na takiej jakości co w ostatnich meczach spokojnie powinni wygrać ten mecz” -pisze typer portalu betonline.net.pl

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Oranej można być pewnym, że od pierwszej minuty spotkania będą chcieli narzucić swój styl gry i dominować przez większość rywalizacji. Trzeba przyznać, że spokojnie stać ten zespół na to. Tym bardziej, że Holendrzy są wstanie utrzymywać się dłużej przy piłce, wymieniać pomiędzy sobą podania.

Jednak największym atutem przyjezdnych jest gra w ofensywie. Holendrzy od lat są nastawieni a ofensywę i na pewno tak samo zagrają w tym meczu, gdzie to naszych piłkarzy z pewnością „zepchną” do defensywy. W dodatku są znacznie lepiej wyszkoleni techniczne od rywali, są wstanie budowa ataki pozycje ze skrzydeł, ale i środka pola. Na pewno znacznie lepiej operują piłkę od Polaków.

Reasumując, patrząc na wyniki obu tych zespołów to jeśli uda nam się zdobyć jeden punkt w tej rywalizacji to będzie to spory sukces. Jednak trudno uwierzyć, żeby to się wydarzyło w tym starciu.

Spotkanie Polska – Holandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Polska – HolandiaDNB 21.52Fortuna