Przed nami kolejne mecze podczas turnieju ATP w Cincinnati. Jedno z środowych pojedynków będzie to mecz pomiędzy Struffem z Gofffinem. Faworytem tego meczu jest David i śmiem twierdzić, że nie powinien mieć on większych problemów z wygraną.

Struff – Goffin: Typ i analiza

Struff – Goffin: Typ i analiza

Owszem może różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami nie jest duża, ponieważ Struff zajmuje trzydzieste czwarte miejsce, Goffin natomiast sklasyfikowana jest na dziesiątej pozycji.

Jednak, różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża, jeśli idzie o grę na hardzie. Tam zdecydowanie lepiej radzi sobie Gofffin i tutaj na pewno ten zawodnik będzie miał sporą przewagi nad rywalem.

Owszem Struff pokonał w poprzednich rundach De Minarua oraz Shapovalova, ale teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie. Goffin dużo lepiej porusza się na korcie. Również podczas wymian jest bardziej groźniejszym rywalem.

polski bukmacher bonus bez depozytu
Polski bukmacher STS: Darmowy kod promocyjny na bonus

Było to widoczne również w rywalizacji z groźnym Coricem, które to spotkanie wygrał David w dwóch setach. Poza tym doświadczenie również jest tutaj atutem Goffina, który to w decydujących momentach powinien „włączyć piąty bieg”.

Pojedynki bezpośrednie zdecydowanie przemawiają za Goffinem, który to wygrał cztery z pięciu meczy z Struffem.

Reasumując, owszem obaj zawodnicy posiadają spory potencjał i możliwości, ale trzeba przyznać, że na hardzie zdecydowanie lepiej radzi sobie Struff i to właśnie on powinien być górą w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Struff – Goffin21.6Betfan