O awans do drugiej rundy turnieju w Marsyllie powalczą Tsonga z Rublevem. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest ten pierwszy, który nie powinien mieć większych problemów z wygraną.

Tsonga – Rublev – 19 lutego

Francuz obecnie zajmuje sto dwunaste miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sto piętnaste. Jednak trzeba podkreślić, że różnica klas pomiędzy tymi dwoma zawodnikami jest bardzo duża.

Tsonga ma za sobą udane dwa turnieje. Widać, że ten zawodnik znajduję się w dobrej dyspozycji i na pewno będzie chciał to potwierdzić w tym boju. Przecież w ładnym stylu wygrał turniej w Montpellier. Następnie w Rotterdamie doszedł do ćwierćfinału, gdzie zatrzymał go ostatnio niezawodny Medvedev.

Kod na freebet

„Tsonga znajduje się w gazie. Możliwości ma spore w każdym elemencie i to zresztą potwierdza w ostatnich turniejach. Będzie spora niespodzianka jak odpadnie tutaj w pierwszej rundzie.” – pisze ekspert portalu itypy.pl

W dodatku ten turniej dla Tsongi leży. Ponieważ jak występował w nim to zawsze osiągał dobre wyniki. A dwie wygrane w ostatnich latach są tego najlepszym dowodem.

Rublev spokojnie jest tutaj do ogrania przez Tsongę i to nawet w dwóch setach. Rosjanin nic wybitnego nie pokazuje. Największe sukcesy tego zawodnika w tym roku to awans do drugiej rundy w Doha oraz w Sydney. Przed tygodniem grał w eliminacjach do turnieju w Rotterdamie, których nie przeszedł. W pierwszej rundzie przystąpił jako faworyt do pojedynku z Kudlą, gdzie ostatecznie po trzy setowej walce wygrał 2-1. Jednak trzeba podkreślić, że również ten pojedynek mógł przegrać. Zatrzymał go Gojowczyk w drugiej rundzie kwalifikacji.

Ciężko jest nagle uwierzyć, żeby Rublev zaczął grać na dobrym poziomie. Nic za nim tutaj nie przemawia. Tsonga będąc w takiej dyspozycji co w ostatnich turniejach bez najmniejszych problemów powinien wygrać ten bój.

Spotkanie Tsonga – Rublev można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Tsonga – RublevTsonga-1.51.52Forbet