W ostatnich tygodniach Joao Sousa nie radził sobie zbyt dobrze. Jednak do wtorkowego pojedynku z Popyrinem trzeba podkreślić, że przystąpi jako faworyt.

Darmowy typ, analiza, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Darmowy typ, analiza, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Sousa obecnie zajmuje pięćdziesiąte pierwsze miejsce. Podczas tego turnieju nie da się chce zaprezentować się z jak najlepszej strony. Ponieważ gra u siebie i liczą na solidy wynik. Mimo przeciętnej gry w ostatnich tygodniach jest to bardzo realne. Dodatkowo motywacji na pewno nie będzie brakowało z dwóch względów. Po pierwsze jak już zostało wspomniane gra u siebie. Po drugie przed rokiem wygrał ten turniej. odpadnięcie w tak wczesnej fazie turnieju oznaczałoby ogromną stratę punktów.

Można powiedzieć również, że Sousa wreszcie będzie miał rywala,z którym będzie mógł powalczyć. Ponieważ we wcześniejszych pojedynkach na mączce jak w Monte Carlo oraz Barcelonie przychodziło mu grać z wymagającymi rywalami. Ponieważ do konfrontacji z Medvedevem oraz Pelą nie przystępował jako faworyt.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Chociaż na pewno musi przede wszystkim solidnie grać przy własnym podaniu. A zdarzało mu się ostatnio, że rywale nie mieli większych problemów z jego przełamaniem. Jak to chociażby było z Medvedevem, gdzie ugrał tylko dwa gemy!

Popyrin można powiedzieć, że dopiero rozpoczyna swoją przygodę tenisem. Ma dopiero dziewiętnaście lat i doświadczania mu na pewno brakuje. Również nie da się ukryć, że ten zawodnik znacznie lepiej prezentuje się na hardzie niż mączce.

Jednak ten zawodnik chcąc gra w turnieju głownym musiał przejśc przez elimnacje, w których aprezentował się przyzociei. Najpeiorw pokonał Eliasa zaś w drugiej rundzie okazał się lepszy od Billeliego. Jednak dopeiro teraz przyjdzie rpawdzi sprawdzan dla tego zawodnika.

Reasumując, mimo przeciętnej postawy Sopsy na przestrzeni ostatnich tygodni to jednak ten zawodnik jest zdecydowany faworytem. Joao gra u siebie, dodatkowo broni punktów sprzed roku więc taki pojedynek, wręcz musi wygrać.

Spotkanie Sousa – Popyarin można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Sousa – Popyarin11.52Forbet