Jedno z ciekawszych spotkań drugiej rundy Mastersa w Madrycie będzie to konformacja pomiędzy Chardym, a Schwartzmanem. MImo, że obaj prezentują podobny poziomie to jednak zdecydowanym faworytem tego boju jest ten drugi zawodnik i to właśnie Diego powinniśmy zobaczyć w kolejnej rundzie.


Darmowy typ, analiza, stream z tenisa ATP – Masters Madryt

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa ATP – Masters Madryt

Chardy trzeba przyznać, ze najlepsze lata swojej gry ma już za sobą, ale poziomej pewnego poziomu nie schodzi. Na chwilę obecną zajmuje czterdzieste siódmej miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na dwudziestej piątej lokacie.

O ile jeszcze Chardy na początku sezonu radził sobie całkiem dobrze to już w ostatnich tygodniach tak dobrze mu nie idzie. Przede wszystkim podczas turniejów na mączce, gdzie to dosyć regularnie ponosili porażki. Najlepszy jego sukces do tej pory to druga runda w Estoril oraz właśnie w Madrycie.

O grze zbyt dużo dobrego słowa nie można powiedzieć, bo mimo, że nie miał łatwych rywali to prezentował się bardzo przeciętnie. Do tego grał nierówno. Potrafił wygrać seta, by w kolejnym kompletnie zaprezentować się poniżej swoich oczekiwań.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

W pierwszej rundzie tego turnieju można powiedzieć, ze również po części to potwierdził. Owszem wygrał pojedynek z Ramosem – Violasem,. ale w pierwszej partii oddał rywalowi zaledwie dwa gemy, w drugiej już przegrał, a w trzeciej po zaciętym boju ostatecznie wygrał.

Diego natomiast takich błędów jak rywal nie popełnia, chociaż widać, że nie do końca znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji ten zawodnik. Bowiem myśląc o dobrych rezultatach na pewno nie może ponosił porażek jak w Monte Carlo z przeciętnym Fritzem. Jednak trzeba podkreślić, że ten zawodnik mało kiedy przegrał spotkania, w których jest faworytem.

Na clatu prezentuje się znacznie lepiej od Francuza, również częściej znacznie wygrywał w tym sezonie. W pierwszej rundzie można powiedzieć, że że znacznie lepiej zaprezentował się od Chardego, a również nie miał łatwego rywala, Bowiem przyszło mu rywalizować z Cecchianto. Włoch jedynie w drugim secie był wstanie powalczyć, który wygrał 6-4, w dwóch pozostałych Diego stracił zaledwie dwa gemy!!

Reasumując, spotkanie dwóch zawodników , którzy na pewno nie grają cały czas na swoim poziomie. Jednak to właśnie Diego prezentuje lepszy poziom i bardziej przekuje wynikami. jeżeli gra na takim poziomie co w pierwszej rundzie spokojnie powinien wygrać.

Spotkanie Chardy – Schwartzman można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chardy – Schwartzman21.43Fortuna