Jedno z wtorkowych spotkań podczas eliminacji do EURO 2020 zostanie rozegrane na LFF Stadionas w Wilnie, gdzie to Litwa zmierzy się z Portugalią. Faworytami tej potyczki niewątpliwie są podopieczni Santosa, ale trudno też spodziewać się dużej ilości bramek w tym pojedynku, stąd mój typ under 3.5 gola.

Litwa – Portugalia: Typ i analiza

Litwa – Portugalia: Typ i analiza

Portugalczycy do tego pojedynku przystąpią jako wicelider grupy B z dorobkiem pięciu punktów. Jednak podopieczni Sntosa rozegrali do tej pory trzy pojedynki. Pierwsze zwycięstwo zanotowali w sobotę, gdzie po zaciętym pojedynku pokonali Serbię 4-2.

Litwini jak narazie zdobyli tylko jeden punt. Wywalczyli go podczas remisu z Luksemburgiem. W pozostałych potyczkach nasi sąsiedzi ponosili porażki. W sobotę na LFF stadionas grali z Ukrainą, gdzie przegrali 3-0, a przez cały pojedynek oddali zaledwie jeden celny strzał.

„Ciężko jest uwierzyć, żeby Litwini sprawili większe problemy dla swoich rywali. Można spodziewać się jednostronnego pojedynku, gdzie to gospodarze nie powinni sprawić większych problemów dla rywali” – pisze ekspert portalu typersi.net

Nie da się ukryć, że Litwini są obecnie najsłabszym zespołem w tej grupie i nie mają większych szans na strzelenie bramki. njest bowiem uwierzyć, żeby tacy piłkarze jak Novikovas, Sernas, Zupla czy Matulvicius byliby wstanie sprawić większe zagrożenie defensywie Portugalii.

darmowy kod promocyjny

Litwini do tej pory stracili dziesięć bramek w czterech spotkaniach. Z drugiej strony Portugalczycy zwykle nie forsują tempa, w momencie kiedy mają przewagę. Z pewnością podopieczni Santosa będą chcieli wyjść szybko na prowadzenie, a następnie skupić się, żeby kontrolować przebieg pojedynku.

Reasumując, nie da się ukryć, że Portugalczycy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem trzech zwycięstw. Jednak trudno jest też uwierzyć, żeby Portugalczycy za wszelką cenne kontrowali przebieg tego pojedynku.

Spotkanie Litwa – Portugalia można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Litwa – Portugaliaunder 3.51.60Etoto