W czwartkowy wieczór o kolejne punkty podczas zmagań w niemieckiej Bundeslidze piłki ręczny dojdzie do pojedynku pomiędzy Melsungenem, a Magdeburg. Nie da się ukryć, ze zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Melsungen – Magdeburg: Typ i analiza

Melsungen – Magdeburg: Typ i analiza

Dużo lepiej sobie radzą goście tego spotkania i można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa podczas tego pojedynku. Idą jak burza od początku sezonu. Pewnie wygrywali wszystkie swoje cztery spotkania i mając najlepszy bilans bramkowy zajmują pozycje lidera w niemieckiej Bundeslidze. Poza tym bilans spotkań bezpośrednich również i to zdecydowani przemawia za tym zespołem. Wszystkie ostatnie pięć konfrontacji wygrała drużyna Magdeburga..

„Goście prezentują się znacznie lepiej. Widać, że są dobrze przygotowani do sezonu. Poza tym bilans spotkań bezpośrednich stawia ich w bardzo dobre sytuacji przed tym pojedynkiem” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Trzeba pokreślić jakość gry tego zespołu. Ponieważ w każdym rozegranym spotkaniu prezentowali się bardzo dobrze. Fakt, że wygrywali pojedynki i to z sporą przewagą nad rywalami jest tego najlepszym dowodem.

Melsungen obecnie prezentuje się zdecydowanie słabiej. Mają na koncie zaledwie jedno zwycięstwo i to z bardzo słabo spisują się drugą Lamgo od początku zmagania, a poza tym udało im się zremisował z Bergicher. Do tego dołożyli dwie porażki kolejno z Frensburgiem oraz HBW Balingen-Weilstetten.

darmowy kod promocyjny

Największym problemem tego zespołu jest atak. Mają problemy ze dojściem do dobrych sytuacji rzutowych. Warto jest pokreślić, że z drużyn które rozegrały po cztery spotkania zdobyli najmniej punktów. Poza tym obrona również nie jest porywająca, która wygląda bardzo słabo od początku sezonu.

Reasumując, gospodarze są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Jeśli nie zlekceważą rywali i zagrają podczas tego pojedynku na swoim poziomie to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Melsungen – Magdeburg można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Melsungen – Magdeburgunder 3.51.60LvBet