O awans do ćwierćfinału turnieju w Stuttgarcie w środę powalczą Struff, zaś po drugiej stronie siatki pojawi się Kecmanović. Ni da się ukryć, że faworytem tego boju jest ten pierwszy i nie powinien mieć większych problemów z wygraną w tym boju.


Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Darmowe typy, analizy, streamy z tenisa

Struff obecnie zajmuje trzydzieste ósme miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na osiemdziesiątej trzeciej lokacie.

Nie da się ukryć, że Struff jest bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala. Posiada większe umiejętności, a przede wszystkim jest ograny na kortach, włącznie trawiastych. Tego na pewno nie można powiedzieć o Miomiru, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tenisem, a ma dopiero niespełna dwadzieścia lat.

promocja bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny STS. Kod promocji BETONLINE

„Struff pod każdym względem przewyższa swojego najbliższego rywala przynajmniej o jeden poziom. Jeżeli zagra na swoim poziomie to bez najmniejszych problemów powinien zanotować zwycięstwo” – pisze ekspert portalu virtualbet.pl

Patrząc na ostatnie wyniki to również przemawiają one zdecydowanie za Struffem, który w każdej swojej imprezie notował solidnie wyniki. Nie tak dawno mogliśmy obserwować jego na kortach French Open, gdzie to doszedł do czwartej rundy.

Niemiec m dobrą motywację do zanotowania dobrego wyniku, ponieważ po pierwsze gra u siebie, a poza tym liczy na dobry rezultat. Już poprawił wynik sprzed roku, gdzie odpadł w pierwszej rundzie. Struff w pierwszym pojedynku zagrał bardzo dobrze, gdzie to ograł Shapovalova 2-0, a nie był faworytem swojego pojedynku.

Można powiedzieć, że sporą niespodziankę zanotował Kecmanović, który okazał się lepszy od Kolby wygrywając 2-1. A był to na tyle zaskakujący wynik, że wcześniej prezentował się bardzo słabo, gdzie miał ogromne problemy z wygraniem nawet spotkań eliminacyjnych.

Struff jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, posiada większy potencjał i jeżeli zagra w tym pojedynku na swoim poziomie to nie powinien mieć żadnych problemów z wygraniem tego pojedynku.

Turnieje ATP można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Struff – Kecmanovic11.31TOTALBet