Czas na spotkania podczas turnieju w Monte Carlo. Jedno z wtorkowych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Verdasco, a Pierre- Huguesem. Faworytem tego boju jest ten pierwszy i można powiedzieć, że zbyt większych problemów nie powinien mieć w tym pojedynku.

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Verdasco – Pierre- Hugues

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Verdasco – Pierre- Hugues

Owszem różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć niewielka, bowiem Verdasco zajmuje obecnie trzydzieste ósme miejsce natomiast jego rywal sfalsyfikowany jest na czterdziestej ósmej pozycji. Jednak trzeba przyznać, że różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża na korzyść Verdasco.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

„Mimo, że Verdasco ma za sobą swoje najlepsze lata gry to w tym spotkaniu jest można powiedzieć zdecydowanym faworytem” pisze ekspert portalu Bttonline.net.pl

Owszem Hiszpan w ostatnich pojedynkach nie radził sobie zbyt dobrze.Przede wszystkim liczy na rewanż za turniej w Marrekachu, gdzie to niespodziewanie odpadł już w pierwszej rundzie. Jednak oprócz dobrego drugiego seta, w dwóch pozostałych prezentował się bardzo przytnie. Jednak możliwości posiada spore. Co zresztą pokazał chociażby parę razy w tym sezonie, gdzie osiągnął dobre wyniki jak chociażby w Doha czy Sofii.

Herbert owszem ma za sobą udany kapitalny turniej w Montepllier, gdzie to chociażby ograł Berdycha czy Shapovalova. Jednak od tamtego występu wygrał zaledwie dwa mecze, gdzie to regularnie można powiedzieć, ze przegrywał w pierwszy rundach. Wystękując nawet podczas challengera w Sphia Antipolis przegrał już w drugiej rundzie.

Jak zobaczymy na pojedynki bezpośrednie to zdecydowanie przemawiają one za Verdasco i wyglądało następująco 3-0. I wszystko wskazuje, że Hiszpan również i w dzisiejszym pojedynku powinien być górą.

Spotkanie Verdasco – Pierre- Hugues możesz obejrzeć za darmo w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Verdasco – Pierre- Hugues11.42Forbet