Najbliższa noc w NHL nie będzie zbyt porywająca, ponieważ czekają nas dwa tylko pojedynki. Jeden z nich będzie miał miejsce na Bell Centre, w którym to meczu zmierzą się drużyny Montrealu z Chicago. Nieznacznymi faworytami tego pojedynku są gospodarze.

Montreal – Chicago :Typ i analiza

Montreal – Chicago :Typ i analiza

Gospodarze zajmuję trzynaste miejsce na wschodzie z dorobkiem czterdziestu siedmiu punktów. Goście natomiast uzbierali jeden punkt więcej co daje im jedenaste miejsce na zachodzie.

Hokeiści gospodarzy do tej pory na własnym lodowisku zanotowali dziewięć zwycięstw i piętnaście razy ponosili porażkę. Patrząc na zespół gości to sięgnęli oni do tej pory po dziesięć wygranych i dwanaście razy ponosili porażkę.

Zapowiada się wyrównana walka. Jednak nieznaczną przewagę maja gospodarze, którzy będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Ekipa Montrealu mimo porażek na własnym lodowisku trzeba podkreślić, ze nie prezentowała się całkiem dobrze, ponieważ byli wstanie walczyć nawet z lepszymi zespołami.

Mało tego jak przegrywali to bardzo nieznacznie, a do tego cały czas strzelili sporo bramek. Gospodarze na pewno liczą podczas tego pojedynku Tatar, Dorni, Weber, Danault czy Gallagher.

Gra drużyny gości opiera się przede wszystkim na Kanie, który jest liderem ofensywy tego zespołu. Pod względem klasyfikacji kanadyjskiej jest zdecydowanymi liderem tego zespołu. Pozostali hokeiści nie są wstanie nawet mu dorównać.

Poza tym przyjezdni mieli nieco szczęścia podczas ostatnich pojedynków wyjazdowych, w których to punktowali, ponieważ udawało im się wygrywać również po dogrywce.

Reasumując, obie drużyny na pewno nie grają na wysokim poziomie. Duże znacznie podczas tego meczu będą mieli detale. Patrząc, że gospodarze grają na własnym lodowisku mają dobrą okazję do zwycięstwa.

Spotkanie z Montreal – Chicago  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Montreal – Chicago1x1.39BetClic