Jedno z niedzielnych spotkań we włoskiej Serie A będzie to konfrontacja na Stadio Ennio Tardini, a tam o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Parmy i Lazio. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami są przyjezdni.

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

Darmowe pewniaki bukmacherskie za darmo

O grze Parmy trudno jest coś dobrego powiedzieć, ponieważ cały czas prezentują się niezywkle przeciętnie. Przegrali cztery ostatnie mecze, w których nie byli wstanie zdobyć punktu chociażby z Crotone, czy Torino.

Słabe wyniki gospodarze nie biorą się znikąd. Defensyw to jedno. Jednak jeszcze gorzej wygląda to w ataku, gdzie do tej pory strzelili najmniej bramek z wszystkich zespołów. Również na słabe wyniki mają wpływ problemy kadrowe, z jakimi ten zespół ma do czynienia od dłuższego czasu.

Trudno spodziewać się, żeby drużyna Parmy podczas tej rywalizacji zagrała na dobrym poziomie i sprawiła problemy Lazio, ponieważ gra gospodarzy pozostawia wile do życzenia cały czas” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Fortuna kod promocyjny 2021

Lazio walczy o jak najwyższe cele w lidze. Chcąc to osiągnąć na pewno muszą regularnie wygrywać. W szczególności z takimi zespołami, jak Parma. Goście sa wstanie zdominować tutaj rywala od pierwszej minuty. Śmiem twierdzić, że Rzymianie od początku meczu będą chcieli wyprawować sobie przewagę.

Z pewnością pod względem organizacji gry, jakości Rzymianie przewyższają rywali. Dodać do tego trzeba również fakt, że maja lepszych piłkarzy w swoich szeregach, jak m.in. Immobile. Nie można również zapominać o meczach bezpośrednich. Lazio wygrało wszystkie ostatnie pięć starć z Parmą, tracąc tylko jedną bramkę.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są Rzymianie. I jeśli podczas tej rywalizacji nie zlekceważą rywali i zagrają na swoim poziomie spokojnie powinni wygrać ten mecz.

Spotkanie Parma – Lazio można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Parma – Lazio21.66Fortuna
Parma – Lazioover 2.51.64Fortuna