Pierwsze środowe spotkanie podczas turnieju Masters w snookerze. O awans do kolejnej rundy powalczą ze sobą O’Sullivan z Dingiem. Chyba nikogo tutaj nie zaskoczę twierdząc, ze faworytem tego meczu jest ten drugi.

Typy z snookera za darmo, analiza, kursy

Typy z snookera za darmo, analiza, kursy

Roni trzeba powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych w historii snookera zawodnika. Stać jego na kapitalną grę przez całe spotkanie. Nie boi się zaryzykować. W dodatku w jednym podejściu jest wstanie wygrywać swoje mecze.

Jednak nie od dzisiaj wiadomo, że jest to niezywkle chimeryczny zawodnik. Potrafi zagrać „kosmicznie”, ale z drugiej strony zaprezentować się poniżej swoich możliwości. Jednak warto jest dodać, że w swojej karierze poważnie traktował ten turniej.

Roni przewyższa swojego rywala znacząco. O ile będzie chciało mu się grać na swoim poziomie to spokojnie jest ten mecz wygrać wysoko” – pisze typer portalu betonline.net.pl

betclic online kod promocyjny na bonus
Darmowy kod promocyjny BetClic na bonus 550 PLN

Jest to to dobrze poukładany zawodnik. Dobre operuje kijem. Jednak w porównaniu do Osy nie jest wstanie przeskoczyć na wyższy poziom. Co sezon gra na swoim poziomie. Jednak właśnie w tych decydujących momentach frejmach umiejętności OSy dają o sobie znać.

Na pewno na psychika Chińczyka niezbyt dobrze wpływa również fakt, że cztery z pięciu ostatnich spotkań wygrał Roni. W dodatku te ostatnie w połowie grudnia.

Spotkanie O’Sullivan R. – Ding można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
O’Sullivan R. – Ding11.40Fortuna
O’Sullivan R. – DingOsa -1.51.64Fortuna