Jedno z czwartkowych pojedynków podczas eliminacji do French Open będzie to konfrontacja pomiędzy Galanem z Coppejansem. Faworytem tego meczu niewątpliwie jest ten pierwszy zawodnik.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Darmowe pewniaki na dzisiaj z tenisa

Różnica w rankingu ATP również lepiej wpływa na grę mojego faworyta, ponieważ dzieli je blisko siedemdziesiąt pozycji. Do tego na osiąga dużo lepsze wyniki na clayu od swojego rywala.

Galan warto jest dodać, że na przestrzeni ostatni tygodni prezentuje się z dobrej strony, gdzie to doszedł chociażby do finału w Halibronn.

Podczas ostatnich tygodni dużo lepiej wszystko wygląda po stronie Galana, który nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez depozytu

Dodać jest warto dodać, że również Galan bez większych problemów wygrał swoje dwa spotkania eliminacyjne, gdzie pewnie wygrywał rywali.

Tak dobrze nie prezentował się na pewno Coppejans, który miał swoje problemy w swoich starciach, gdzie to wynikami 2-1 kończyły się jego starcia z Nakashimą oraz Etcheverrym. Do tego trzeba dodać, ze wcześniej nawet na poziomie challengerów prezentował się zdecydowanie słabiej od rywali.

MeczTypKursBukmacher
Galan – Coppejans11.41Fortuna